تصویر واترمارک

واترمارک

Watermark

درج لوگو، برند یا متن دلخواه بر روی تصاویر کالاهای فروشگاه اینترنتی جهت حفظ حقوق کپی رایت و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی

۷۰۰,۰۰۰ تومان

افزونه واترمارک

(watermark) اگرچه ممکن است این نام به ویژه در دنیای دیجیتال گیج کننده باشد به معنای درج علامت یا حروف روی عکس است که نشان می دهد صاحب آن کیست. این امکان را به مدیر فروشگاه می‎دهد که به سادگی و بدون نیاز به نرم افزار های گرافیکی و صرف زمان، بتواند لوگو (آرم) یا برند(نام فروشگاه) خود را به سرعت روی تمامی عکسهای محصولات اضافه کند و با این روش تصاویر تخصصی و حرفه ای اجناس فروشگاه اینترنتی خود را که شاید هزینه ی بسیاری در بر داشته را از تکثیر و نشر بی رویه دیگران یا رقبای خود محافظت کند و حتا در صورت کپی شدن هر تصویر در سایت های دیگر این مزیت را برای تهیه کننده ی اصلی تصویر به همراه داشته باشد که به واسطه ی وجود نشان تولید کننده با تکثیر تصاویر برند خود را نیز فراگیر کند و به این صورت انحصار تصویر را حفظ کند.

توجه : در اجرای آرم و برند خود بر روی عکس ها، باید توجه داشت که لوگو یا آدرس متنی ما بر روی تصاویر، باید در اندازه و غلظتی اجرا و تنظیم شود که کمترین تاثیر را در دید مشتری نسبت به عکس محصول داشته باشد و به هیچ عنوان جلب توجه نکند.

ویژگی ها و امکانات

  • استفاده از تصویر یا متن
  • امکان درج لوگو به صورت الگوی تکرار شونده
  • امکان جانمایی بر روی تصاویر کالاها
  • امکان تنظیم شفافیت واترمارک
  • امکان جلوگیری از درج واترمارک برای تصاویر کوچک
  • اضافه و حذف واترمارک به صورت آنی پس از فعال یا غیرفعال کردن ماژول

چه موقع به نصب ماژول واترمارک احتیاج دارید؟

  1. زمانی که می خواهیم اعتبار و انحصار تصویر یا لوگو خود را حفظ کنیم می خواهد یک شرکت یا یک وب سایت و حتی هر نوع آثار با ارزش باشد. 
  2. موقعی که نیاز به حذف یک واتر مارک از روی تصویر یا لوگو داشته باشیم.

 

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: