مبلغی که قرار است به بازاریاب تعلق گیرد از کدام قسمت وارد می شود؟

رامتین داودی
Avatar
  • 156
  • 1400/7/24
آذر 1400

مبلغی که قرار است به بازاریاب تعلق گیرد از کدام قسمت وارد می شود؟

-1
رامتین داودی
Avatar
  • 156
  • 1400/7/24
آذر 1400

از مدیریت  پورسانت--->مدیریت پورسانت ها می توانید مبلغ بازاریاب هارا مشخص کنید

سوال : ما می خواهیم بر ای کالا به میزان قیمت اش مشخص کنیم چه مقدار پورسانت دهیم متغیر است از منو مدیریت پورسانت رفتیم انجام نشد گزینه ای نداشت!

جواب : امکان تعریف پورسانت برای کالا وجود ندارد همچنین می توانید از مدیریت پورسانت‎ نحوه تعریف پورسانت برای بازاریاب ها را مطالعه بفرمایید

برای تعیین پورسانت به کالاها نیازمند طراحی ماژول سفارشی می باشد.

-1
امیر مسعود
Avatar
  • 2
  • 1402/12/9
اسفند 1402
ثبت کسب و کار یکی از مراحل مهم در راه اندازی یک فعالیت تجاری است که به وسیله آن می‌توان بهترین فرصت‌ها را برای معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان فراهم کرد. با توجه به اهمیت این مرحله، بسیاری از کسب و کارها به دنبال روش‌هایی برای افزایش دسترسی به مشتریان و تبلیغات رایگان هستند.

یکی از روش‌های موثر برای ثبت کسب و کار و معرفی به هزاران مشتری، استفاده از بیزاپ است. بیزاپ یک پلتفرم آنلاین است که به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را به یک جامعه گسترده از مشتریان معرفی کنند. این پلتفرم امکان ثبت کسب و کار در آن را فراهم کرده و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

با ثبت کسب و کار در بیزاپ، مشتریان می‌توانند به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنند و با انتخاب بهترین گزینه برای خرید، از تجربه خریدی لذت ببرند. همچنین، با اینکه بیزاپ به مشتریان این امکان را می‌دهد تا نظرات و بازخوردهای خود را در مورد کسب و کارها به اشتراک بگذارند، این پلتفرم به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا بهبود‌های لازم را در خدمات خود اعمال کنند.

همچنین، یکی از مزایای بزرگ ثبت کسب و کار در بیزاپ، این است که این پلتفرم به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا به راحتی به تبلیغات رایگان دسترسی پیدا کنند. با اینکه تبلیغات در بیزاپ به صورت رایگان انجام می‌شود، اما به دلیل تعداد بالای کاربران این پلتفرم، این تبلیغات به یکی از موثرترین روش‌ها برای معرفی به مشتریان تبدیل شده‌اند.

با توجه به اینکه بیزاپ به تمامی مشاغل امکان ثبت و معرفی به هزاران مشتری را فراهم می‌کند و این امکان را به کسب و کارها می‌دهد تا به تبلیغات رایگان دسترسی پیدا کنند، این پلتفرم به یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش فروش و رشد کسب و کارها تبدیل شده است.

به طور کلی، ثبت کسب و کار در بیزاپ یکی از روش‌های موثر برای معرفی به هزاران مشتری و تبلیغات رایگان است. این پلتفرم به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا بهترین فرصت‌ها را برای رشد و توسعه فعالیت‌های خود بهره ببرند و به مشتریان خود ارزش و خدمات با کیفیت ارائه کنند.
0