تصویر پرداخت چکی

پرداخت چکی

Cheque Money Order

5.0 / 2

ثبت سفارش با عنوان پرداخت به صورت چک، امکان خرید از فروشگاهها به صورت پرداخت چکی و پیاده سازی روش پرداخت در محل برای مشتریان

۳۵۰,۰۰۰ تومان

با ماژولCheque Money Order امکان راه اندازی و پیاده سازی روش پرداخت در محل برای فروشگاه اینترنتی فراهم می‌شود و مشتریان فروشگاه شما می‌توانند این نوع روش پرداخت را موقع پرداخت هزینه سفارش انتخاب نمایند. بعضا برخی از مشتریان دوست ندارند که هزینه کالاهای انتخابی از فروشگاه شما را بصورت آنلاین پرداخت نمایند و دوست دارند که موقعی که کالا به درب منزل یا محل کار آنها رسید بصورت چکی هزینه سفارش شان را پرداخت کنند. این ماژول این موضوع را برای شما آسان می‌کند. 

 مزایای پرداخت چکی 

در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. پرداخت چکی می تواند روشی هوشمندانه برای فروشگاه اینترنتی شما باشد یک تصمیم مالی سودآور موجب افزایش اعتماد مشتری می شود. یکی از سیاست های سایت های فروشگاهی و مارکتینگ استفاده از این روش است چرا که این روش موجب می شود مشتری برای پرداخت کالای مورد نظر خود در زمان مشخص که از طرف مشتری تعیین شده است هزینه کالای خود را به صورت چکی پرداخت کند. از این طریق مشتریان سایت در کوتاهترین زمان ممکن از طریق پرداخت چکی قادر به خرید محصولات سایت شما می باشند.

روش های پرداخت توسط مشتری

1- انتخاب روش پرداخت انتخابی در قسمت پرداخت محصول و انتخاب پرداخت چکی به صورت راس گیری.

2- در این مرحله مشتری وارد قسمت دیگری از مرحله پرداخت که برای ثبت چک های ارسالی برای فروشگاه است می شود و با وارد کردن ثبت اطلاعات چکی خود قادر به خرید به صورت چکی از فروشگاه شما میباشد.

از اینرو فروش گستر با ایجاد این ماژول از طریق درگاه خرید پرداخت چکی از فروشگاه مورد نظر به مشتریان شما کمک می‌کند تا نسبت به خرید بیشتر محصولات اینترنتی سایت شما اقدام کنند.

نظرات و پرسش های کاربران

سلام
من به چه صورت میتونم چک مشتریم ببینم وتحویل بگیرم؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

در حالتی که پرداخت به صورت چک باشه مشتری تاریخ سر رسید و عکس چک رو برای شما توی سایت ارسال میکنه که روند خرید براش نهایی بشه اما شما باید بعد از ثبت سفارش چک ها رو تحویل بگیرید سپس محصول رو ارسال کنید( پرداخت چکی فقط ارسال عکس و تاریخ چک به صورت سیستماتیک هست ، برای باقی مراحل باید با مشتری در ارتباط باشید.)

امکانش هست فقط بعضی از مشتری هام بتونن از گزینه پرداخت چکی استفاده کنن ؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

بله، در صورتی که ماژول فیلتر روش پرداخت رو داشته باشید میتونید فیلتر کنید چه کسایی پرداخت چکی داشته باشن

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: