تصویر خدمات سفارشی

خدمات سفارشی

ارائه خدمات سفارشی و پروژه ای، و تضمین در جهت بهبود کسب و کار و خدمات قابل ارتقاء توسط بهترین متخصصان مجرب و همچنین راهکارهایی برای صنوف مختلف و ارائه و پیشنهاد تمام نیازهای یک سایت حرفه ای

قیمت باید از 50,000 تومان تا 45,000,000 تومان باشد

خدمات سفارشی و پروژه ای 

 اول آن‌که این سایت‌ها همواره در حال به‌روز‌رسانی و افزایش قابلیت‌های خود هستند و این توسعه‌ همه جانبه که با سرعت بالایی نیز همراه است، همان‌طور که از اسم آن بر می‌آید سایت‌هایی هستند که طبق سفارش مشتری تهیه می‌شوند و در مقایسه با CMS‌های عمومی، افزونگی (کدهای سربار) ندارند. همچنین سفارشی‌سازی با کیفیت بسیار بالایی امکان‌پذیر می‌باشد و قابل قیاس با سایت‌های عمومی نیست.

این درحالی است که راحت‌ترین سایت‌های سفارشی در مقابل سایت‌های عمومی، قطعا زحمت بیشتری برای راه‌اندازی دارند.

از آنجا که این سایت‌ها سفارشی تهیه می‌شوند لذا همواره پتانسیل ارتقاء و اعمال هرگونه نوآوری و خلاقیت فراتر از سایت‌های عمومی را دارا می باشند.

وب سایت‌های اختصاصی و سفارشی مانند خانه‌هایی هستند که دقیقاً مطابق با نیاز صاحب خانه طراحی شده است. در صورتی که تمایل دارید وب سایت شما دقیقاً مطابق با نقشه و نیاز شما طراحی شود ما طراحی وب سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

خدمات سفارشی ریسپانسیو

آیا شما به فکر ریسپانسیوسازی وب سایت خود هستید؟  اگر چنین تصمیمی دارید فروش گستر شما را در  ساخت سایت ریسپانسیو حرفه ای همراهی میکند.

 

در سال های اخیر با توجه به افزایش استفاده از دستگاه های هوشمند و تلفن های همراه، طراحی وب سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا کرده است. امروزه بیش از نیمی از ترافیک وب سایت ها از طریق تلفن های همراه می باشد.

شرکت طراحی سایت فروش گستر با طراحی وب ریسپانسیو و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید.

راهکارهای خدمات سفارشی

راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند:

طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی.

  • نحوۀ نمایش سایت در مرورگر ها و گجت های مختلف در رزولوشن های مختلف بررسی می شود تا مطابق با قالب گرافیکی باشد
  • کنترل کیفیت عملکرد وب سایت
  • یکی از کارشناسان که در طول طراحی درگیر پروژه شما نبوده است به صورت کاربر عادی وب سایت را بررسی می کند تا راحتی کار با وب سایت و عملکرد آن بررسی شود
  • بارگزاری و نمایش وب سایت به صورت خصوصی
  • وب سایت قبل از ارائه و بازگشایی برای عموم جهت مشاهده و بررسی اولیه به صورت خصوصی روی سرور نمایشی ما بارگزاری می شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید
  • رفع اصلاحات نهایی

تغییرات و اصلاحات نهایی مطابق با درخواست شما اعمال خواهد شد

در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو وب سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود. از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات طراحی وب سایت در شرکت فروش گستر می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری همزمان با ساخت سایت در مقایسه با طراحی وب عمومی معمولی و کند سایت‌های انجام شده توسط دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود. 

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: