تصویر پکیج دیجیتال مارکتینگ

پکیج دیجیتال مارکتینگ

Digital Marketing services

اجرای کمپین های بازاریابی دیجیتال موفق و بهبود سئو فروشگاه در راستای افزایش فروش آنلاین

0 تومان

پکیج خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به هرگونه‌­ای از بازاریابی محصولات و خدمات می­‌گویند که از طریق دستگاه‌­های الکترونیکی انجام می‌­شود. هر استراتژی نیازمند یک برنامه ریزی منظم و اجرای دقیق آن می باشد. یکی از دلایل اصلی شکست بسیاری از کسب و کار نداشتن برنامه برای استراتژی  می باشد. پس اولین کار شما نوشتن یک برنامه و اجرای دقیق برای رسیدن به افزایش فروش بیشتر  می باشد در این راستا فروش گستر با بررسی و آنالیز کسب و کار شما و مشاوره در شناخت بهترین و موثرترین روش های بازاریابی آنلاین در راستای برندتان شما را یاری خواهد کرد.

فرایند خدمات دیجیتال مارکتینگ فروشگاه های اینترنتی در راستای بهبود سئو و افزایش فروش به شرح زیر است:

خدمات پکیج استارتاپ پکیج ویژه
تصویر اسلایدر صفحه اصلی2 ندارد ماهانه (تا 2 اسلاید)
مدیریت کالاهای صفحه اصلی3 ندارد دارد
ویرایش محتوای فروشگاه (کالاها و بلاگ ها)4 ندارد در راستای بهبود سئو
مدیریت و ایجاد تخفیفات5 ندارد دارد
بلاگ نویسی6 ماهانه (2 بلاگ) هفتگی (1 بلاگ)
طراحی گرافیکی تصاویر (اسلایدر،پست های شبکه اجتماعی،ایمیل ها)7 تصاویر آماده تصاویر آماده
پست در شبکه های اجتماعی8 هفتگی (اینستاگرام، تلگرام) هفتگی (اینستاگرام، تلگرام،توییتر،فیسبوک)
ایمیل مارکتینگ9 ماهانه (2 ایمیل) هفتگی (1 ایمیل)
Sms مارکتینگ10 ندارد در رویدادها
بلاگ پشتیبان11 ندارد هفتگی (1 تا 2 بلاگ)
ارائه گزارش12 ندارد 4 ماهه
 1. تصویر اسلایدر صفحه اصلی - در سیستم مدیریت محتوای فروش گستر تقریباً برای هر مورد و کاربردی که مدیر سایت بخواهد، افزونه آن وجود دارد. ما با بارگذاری اسلایدرهایی که برای جلب توجه بیشتر مخاطبین و کاربران وب سایت می باشد استفاده می کنیم.
 2. مدیرت کالاهای صفحه اصلی - روش‌های مورد استفاده جهت اطمینان از حفظ سطح موجودی کالا، کنترل موجودی، بررسی و نگهداشت سطحی از موجودی سایت شما است.
 3. ویرایش محتوای فروشگاه - به دلیل اینکه ویرایش محتوا برای فروشگاه‌های اینترنتی، با سایر سایت‌های دیگر متفاوت است. از اینرو فروش گستر با حساسیت بیشتری نسبت به مضمون مطالب ،نوع چیدمان و انتشار آن‌ها تفاوتی در سایت شما در جهت بهبود رتبه سئو شما انجام می دهد.
 4. مدیریت و ایجاد تخفیفات - تیم مشاوره تخصصی برای محصول و برند شما برنامه ریزی می کند و آگاهی از برند شما را افزایش می دهند .اگر محصول جدیدی وارد بازار کرده اید و یا محصولی که در بازار دارید توجه زیادی جلب نکرده به کمک این روش محصولاتتان را در میان مخاطبانتان ترویج و  فروش محصولات به مشتریان را افزایش می دهیم.
 5. بلاگ نویسی - فروش گستر با تولید محتوای ارزشمند در جهت تولید یک محتوا متناسب با مخاطبین شما و نیازهای آنان اهمیت زیادی در دیده شدن مطالب سایت شما دارد.
 6. طراحی گرافیکی تصاویر - استفاده از طراحی گرافیکی و ادیت، تصاویر آماده برای بارگذاری در اسلایدر های سایت، پست های شبکه اجتماعی تیم متخصص فروش گستر روش ویژه‌ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتریان در این مورد در نظر گرفته و می‌کوشد تا طراحی گرافیکی شما را به بهترین شکل ممکن و با مدنظر قرار دادن اصول سئو و بهینه سازی سایت، جدیدترین استانداردها، در حداقل زمان انجام دهد.
 7. پست در شبکه های اجتماعی - در این راستا پست های تبلیغاتی شما ادیت، متن نویسی و در شبکه های اجتماعی ارسال می شود تا محصولات شما بیشتر دیده شوند. فروش گستر شبکه های اجتماعی و یا پیام رسان های محبوب در بین مردم را انتخاب کرده و شروع به فعالیت و انتشار محتوای سایت شما می کند.
 8. ایمیل مارکتینگ - ارسال ایمیل اطلاع‌رسانی تخفیف‌ها یا محصولات جدید، فرستادن خبرنامۀ مقالات یا هر نوع محتوای جدید، گرفتن نظر مشتری درباره محصول یا خدمات، یادآوری خریدهای تکمیل نشده، و همچنین ارسال فاکتور خرید، در قسمت ایمیل مارکتینگ انجام می شود.
 9. Sms مارکتینگ - تیم تخصصی مارکتینگ با ارسال پیامک انبوه و تبلیغات یکی از بهترین مزایای بازاریابی با اس ام اس در اختیار شما می گذارد. ضمن اینکه بوسیله ویژگی ارتباط دو طرفه اس ام اس ارتباط خیلی خوب و اولیه ای با ذهن مشتریان نیز بر قرار می کنیم.
 10. بلاگ پشتیبان - به سراغ ابزارهای خود سیستم‌های وبلاگ‌دهی می‌رویم و از آنها استفاده می‌کنیم سایت هایی (مثل بلاگفا)، که برای پشتیبان گیری بلاگ های شما هزینه ای را در بر نخواهد داشت فروش گستر با مدیریت و پشتیبانی این موضوع در جهت افزایش بازدید سایت شما بلاگ پشتیبان را پیشنهاد میکند.
 11. ارائه گزارش - گوگل آنالیتیک، و گوگل سرچ کنسول یکی از ابزارهای تهیه گزارش فروش گستر می باشد که اطلاعات زیادی در مورد سایت شما، بازدیدکنندگان و اطلاعات مفید دیگر به صورت گزارش ماهانه و سالانه از لحظه شروع کار خدمات دیجیتال مارکتینگ فروش گستر در اختیارتان قرار می دهد.
نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
 • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.