تصویر انتقال وجه (کارت به کارت)

انتقال وجه (کارت به کارت)

Money Transfer

5.0 / 1

انتخاب روش پرداخت انتقال وجه بین حساب یا کارت امکان ورود اطلاعات پرداخت بعد از کارت به کارت را برای مشتری فراهم میسازد تا به راحتی پرداخت سفارش را به ادمین فروشگاه اطلاع دهد.

۷۵۰,۰۰۰ تومان

امکان ورود اطلاعات پرداخت بعد از کارت به کارت را برای مشتری فراهم میسازد تا به راحتی پرداخت سفارش را به ادمین فروشگاه اطلاع دهد.

پرداخت الکترونیکی چگونه کار میکند؟

پرداخت آنلاین با سرعت بالایی انجام می شود بنابراین علاوه بر راحتی باعث صرفه جویی در وقت نیز می شود این مقوله بسیار مهمی‌ است چرا که امروزه سرعت در تمام جنبه‌های زندگی ما نقش دارد فرایند پشت دکمه پرداخت بسیار پیچیده میباشد که فروش گستر این موضوع را برای شما آسان کرده است.

ویژگی ها و امکانات

  • دستیابی به مشتری های بیشتر در سراسر جهان، و در نتیجه فروش بیشتر نیز همراه میباشد.
  • معاملات مؤثر و کارآمدتر هستند چرا که معاملات در عرض چند ثانیه (با یک کلیک)، بدون اینکه وقت مشتری را به هدر دهد، با سرعت و سادگی انجام می شوند.
  • کاهش هزینه تراکنشات و همچنین کاهش هزینه در فناوری

چه موقع به نصب این ماژول احتیاج دارید؟

  1.  عمل پرداخت از طریق وب‌سایت شما انجام پذیرد و دسترسی اقلام موجود در وب سایت‌های تجارت الکترونیکی را برای خریدارن فراهم کند.  
  2. درگاهها و ارائه دهندگان پرداخت قابل دسترس مشتریان باشد. 

نظرات و پرسش های کاربران

چه فرقی با درگاه بانکی داره؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

در این روش مشتریان می توانند هزینه سفارش خود را از طریق کارت به کارت یا واریز وجه به حساب شما انجام دهند و اطلاعات پرداخت خود را در این ماژول وارد کنند و برای شما ارسال کنند

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: