اخبار

نتیجه‎ی فیلترینگ تلگرام چه شد؟!

بررسی‎های "سامانه‎ی هوشمند جمع آوری اخبار کانال‎های فارسی" ، نشان می‌دهد که بازدید از کانال‌های فارسی تلگرام در روزهای اولیه اعمال فیلترینگ تا حدود 60 درصد کاهش یافت، امّا دوباره روندی صعودی به خود گرفت. نبود سرویس مشابه و کار آمد باعث برگشت فعالین شبکه‎ی اجتماعی تلگرام به این نرم افزار شد و تمامی کاربران بعد از مدتی اندک، با بکارگیری فیلترشکن‎های مختلف و قدرتمند زمینه‎ی ارتباط ارزان و سریع خود را با مخاطبانشان فراهم نمودند.

اسامی افراد برگزیده در قرعه کشی فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

امسال الکامپ از تاریخ ششم لغایت نهم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‎های بین المللی تهران برگزار شد. فروش گستر در این رویداد علاوه بر معرفی محصولات و خدماتش، در طول دوره‎ی نمایشگاه، همه روزه به قید قرعه فروشگاه 20 میلیون تومانی خود را به بازدیدکنندگان غرفه اهدا نمود.

25 درصد تخفیف ویژه نمایشگاه الکامپ

آرسینا با اعمال تخفیف 25% بر روی محصولاتش، همزمان با حضور در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه الکامپ، به مشتریان خود این نوید را می‎دهد که بتوانند از رقبایشان پیشی بگیرند. زمان در نظر گرفته شده برای این تخفیف از تاریخ 1 مردادماه 97 الی 15 مردادماه 97 می‎باشد. محل دیدار ما با شما: نمایشگاه بین المللی تهران - سالن میلاد - غرفه 31A

حضور فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

حضور فروش گستر در نمایشگاه الکامپ
فروش گستر، برای معرفی محصولات خود در بیست و سومین دوره‎ی نمایشگاه بین المللی الکامپ در تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه سال 97 حضوری فعال خواهد داشت و جدیدترین دستاوردهای خود را به علاقه‌مندان معرفی می‌نماید.

تلگرام تنها راه کسب و کار شما نیست

تلگرام تنها راه کسب و کار شما نیست
امروزه بخش قابل توجهی از اشتغال جوانان در تلگرام ايجاد شده است و برای نابودی این اشتغال كافيست فيلترينگ تلگرام ادامه پيدا كند. تلگرام نه تنها وسیله‎ای برای برقراری ارتباط، بلکه بستری برای تجارت کالا و خدمات است.

وجود اختلال در سامانه‎ی "نمـاد اعتمـــــاد الکتـرونیـکی"

بدلیل بروز رسانی سامانه‎ی نماد اعتماد الکترونیکی در روند ورود به این سامانه و ثبت نام های جدید اختلال ایجاد شده است.

ارتقا فریم ورک Bootstrap به نسخه 4 در طراحی فروش گستر

آرسینا در طراحی‎ سیستم‎های فروشگاهی خود، برای بهبود زیبایی، سادگی، شفافیت، یکپارچگی، واکنشگرایی و ..... از آخرین ورژن Bootstrap که در آذر ماه سال 1396 توسط توییتر منتشر شده است استفاده کند.

پیام نوروزی مدیر عامل

آرسینا با امید خلق روزهای بهتر، آغاز شکوفایی دوباره طبیعت را به شما عزیزان تبریک میگوید.

شرایط ویژه‌ برای مشتریان جدید در اسفند 96

به مناسبت فرارسیدن بهار، فروش‌گستر شرایط ویژه‌ای را در اسفند ماه 96 برای مشتریان جدید در نظر گرفته است، که شب عید امسال بتوانند با راه اندازی فروشگاه آنلاین خود محصولات و خدماتشان را آنلاین بفروشند.

سیستم پرداخت آنلاین، بیت کوین

بیت کوین چیست؟ - بیت کوین یک نوآوری اینترنتی با کارکردی مشابه پول عادی است که تحت یک شبکه توافقی، یک سیستم پرداخت جدید را به وجود آورده است. درست مانند یورو و دلار، به وسیله بیت کوین می‌توانید کالاها را به صورت مجازی خرید کنید.