اخبار

تبریک مدیرعامل ، نوروز 98

تبریک مدیرعامل ، نوروز 98
پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت آرسینا ، جناب مهندس وحید نادری به مناسبت عید نوروز 98

تخفیفات زمستانی فروش گستر را ازدست ندهید!!

تخفیفات زمستانی فروش گستر را ازدست ندهید!!
10درصد تخفیف فروش گستر برای طراحی سیستم مدیریت فروش آنلاین

جشنواره یلدا فروش گستر

جشنواره یلدا فروش گستر
پکیج و تخفیفات ویژه به مناسبت یلدا 97

سیستم فروش گستر به روز رسانی شد

سیستم فروش گستر به روز رسانی شد
با توجه به استقبال مشتریان، از نرم افزار فروشگاهی اندروید و آی او اس که مکمل سیستم فروش آنلاین میباشند. شرکت آرسینا تصمیم به تغییرات زود هنگام در نسخه ی اولیه و ارتقای توانمندی های اپلیکیشن هیبرید گرفت و با برنامه ریزی و تمرکز تیم فنی طرح بهینه سازی اپلیکیشن را پیش از موعد اجرایی کرد. یکی از تغییرات قابل توجه در آپدیت تازه ی این برنامه کاهش حجم فایل اپلیکیشن و افزایش قابل ملاحظه ی سرعت اجرایی آن است

دلار، نوسانات ارز و حل مشکل قیمت‌گذاری محصولات فروشگاه آنلاین

نواسانات پر افت و خیز نرخ ارز، یکی از معضلات بزرگ امروز بوده که مدیریت و بروز رسانی قیمت کالاها را تبدیل به امری دشوار برای فروشندگان و همچنین مدیران وبسایت های فروشگاهی نموده است. که در نتیجه، گروه توسعه دهندگان آرسینا راهکار نرمافزاری را به سیستم فروش گستر طراحی نموده اند.

نتیجه‎ی فیلترینگ تلگرام چه شد؟!

بررسی‎های "سامانه‎ی هوشمند جمع آوری اخبار کانال‎های فارسی" ، نشان می‌دهد که بازدید از کانال‌های فارسی تلگرام در روزهای اولیه اعمال فیلترینگ تا حدود 60 درصد کاهش یافت، امّا دوباره روندی صعودی به خود گرفت. نبود سرویس مشابه و کار آمد باعث برگشت فعالین شبکه‎ی اجتماعی تلگرام به این نرم افزار شد و تمامی کاربران بعد از مدتی اندک، با بکارگیری فیلترشکن‎های مختلف و قدرتمند زمینه‎ی ارتباط ارزان و سریع خود را با مخاطبانشان فراهم نمودند.

اسامی افراد برگزیده در قرعه کشی فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

امسال الکامپ از تاریخ ششم لغایت نهم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‎های بین المللی تهران برگزار شد. فروش گستر در این رویداد علاوه بر معرفی محصولات و خدماتش، در طول دوره‎ی نمایشگاه، همه روزه به قید قرعه فروشگاه 20 میلیون تومانی خود را به بازدیدکنندگان غرفه اهدا نمود.

25 درصد تخفیف ویژه نمایشگاه الکامپ

آرسینا با اعمال تخفیف 25% بر روی محصولاتش، همزمان با حضور در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه الکامپ، به مشتریان خود این نوید را می‎دهد که بتوانند از رقبایشان پیشی بگیرند. زمان در نظر گرفته شده برای این تخفیف از تاریخ 1 مردادماه 97 الی 15 مردادماه 97 می‎باشد. محل دیدار ما با شما: نمایشگاه بین المللی تهران - سالن میلاد - غرفه 31A

حضور فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

حضور فروش گستر در نمایشگاه الکامپ
فروش گستر، برای معرفی محصولات خود در بیست و سومین دوره‎ی نمایشگاه بین المللی الکامپ در تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه سال 97 حضوری فعال خواهد داشت و جدیدترین دستاوردهای خود را به علاقه‌مندان معرفی می‌نماید.

تلگرام تنها راه کسب و کار شما نیست

تلگرام تنها راه کسب و کار شما نیست
امروزه بخش قابل توجهی از اشتغال جوانان در تلگرام ايجاد شده است و برای نابودی این اشتغال كافيست فيلترينگ تلگرام ادامه پيدا كند. تلگرام نه تنها وسیله‎ای برای برقراری ارتباط، بلکه بستری برای تجارت کالا و خدمات است.