تصویر سوپرمارکت آنلاین

سوپرمارکت آنلاین

FMCG Website

طراحی سوپر مارکت اینترنتی در پلتفرم‌های مختلفی بر اساس نوع کاربردی که برای مشتری دارد انجام می‌شود.

سوپر مارکت اینترنتی

طراحی سوپر مارکت اینترنتی در پلتفرم‌های مختلفی بر اساس نوع کاربردی که برای مشتری دارد انجام می‌شود. یکی از پلتفر‌های طراحی سوپر مارکت آنلاین وب‌سایت است با کمک یک وب سایت فروشگاهی می‌توانید تمام کالا‌ها را برای مشتریان خود تعریف کنید و پس از اتمام خرید صورتحساب را در اختیار آن‌ها قرار دهید از دیگر مزیت‌های استفاده از سوپر مارکت اینترنتی می‌توان به عدم نیاز به فروشنده و انبارهای متعدد در هر منطقه اشاره کرد برای طراحی یک وب‌سایت فروشگاهی می‌توانید از قالب‌ها و ماژول‌های فروش گستر کمک بگیرید.

مزایای سوپر مارکت آنلاین

پوشش منطقه با کمک GPS 
در اختیار داشتن فروشندگان و انبارهای مختلف در هر منطقه
معرفی کالا به کمک عکس و توضیحات مانند وزن، تاریخ مصرف و …
ارسال محصولات در زمان مشخص
در نظر گرفتن تخفیف برای مشتریان
تحویل صورتحساب به مشتری

تصویر پیشنهاد شگفت انگیز

پیشنهاد شگفت انگیز

نمایش کالاهای تخفیف دار در قالب پیشنهاد های شگفت انگیز با ظاهر جذاب در سایت فروشگاهی به همراه شمارنده معکوس و زمان بندی افزونه پیشنهاد شگفت انگیز به شما کمک می کند تا فروش محصولات خود را بیش از پیش نموده و فروش بیشتری داشته باشید . این افزونه که در واقع به شما کمک میکند پیشنهادات شگفت انگیزی به کاربران خود ارائه نمایید

700,000 تومان
تصویر تخفیف یکی بخر دو تا ببر

تخفیف یکی بخر دو تا ببر

تخفیف 100 درصد (رایگان) در صورت خرید تعداد معین کالاهای موجود در یک دسته بندی با قیمت یکسان معاملاتی که کالای دوم را درصورت خرید کالای اول به‌صورت رایگان عرضه می‌کنند، باعث می‌شوند خریدار به جزئیات توجهی نداشته باشد. خریدار کلمه‌ رایگان را که می‌بیند، نسبت به خرید کالا ترغیب می‌شود بدون اینکه ارزش واقعی آن را از نظر ریاضی حساب کند.

0 تومان
تصویر مدیریت اتوماتیک سفارش ها

مدیریت اتوماتیک سفارش ها

مدیریت هوشمند سفارشات به صورت جزئی و انبوه، کاهش اقدامات مدیریت موجودی انبار و بررسی میزان فروش و سفارشات و همچنین مدیریت لغو سفارش های پرداخت نشده، را در اختیار شما قرار می دهد.

450,000 تومان
تصویر نرم افزار صندوق فروشگاهی

نرم افزار صندوق فروشگاهی

نرم افزار صندوق فروشگاه های خرده فروشی مرتبط با فروشگاه آنلاین فروش‎ گستر با قابلیت بروزرسانی موجودی، قیمت ها و ... با استفاده از سیستم نرم افزاری صندوق فروشگاهی مناسب این عملیات مهم روزانه تجارت را با مهارت بیشتری انجام دهید.

2,200,000 تومان
تصویر جدول زمانبندی ارسال کالا

جدول زمانبندی ارسال کالا

انتخاب تعیین ساعات به صورت دستی توسط مدیر سایت، ایجاد محدودیت ارسال در بازه زمانی روز و ساعت ارسال کالا، امکان تنظیم ساعات و بازه های زمانی ارسال به صورت هفتگی توسط مشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

0 تومان
تصویر طراحی تم فروشگاهی

طراحی تم فروشگاهی

طراحی تم فروشگاهی با رعایت نکات به روز طراحی و متناسب با کسب و کار

0 تومان
نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.