تصویر محدودسازی فروش کالا

محدودسازی فروش کالا

Purchase Limit

5.0 / 1

مدیریت و ایجاد محدودیت فروش و جلوگیری از ثبت سفارش کالا در فروشگاه بر اساس تعداد خرید هر مشتری (کدملی، شماره موبایل و نام کاربری)

۹۰۰,۰۰۰ تومان

کسب و کارهایی که به این ماژول نیاز دارند

ماژول محدودیت فروش کالا مناسب فروشندگانی است که به هر دلیلی در فروش محصولات خود دچار محدودیت هستند. برای مثال مشاغلی که برای تامین کالاهایشان از دولت سوبسید میگیرند و موظفند به هر شخص حقیقی تعداد محدودی از یک کالا را بفروشند و این کار را با احراز هویت از طریق کد ملی یا شماره موبایل انجام می دهند.


ایجاد محدودیت با شماره موبایلانواع محدودیت فروش

  • ایجاد محدودیت با شماره ملی
  • ایجاد محدودیت در قالب زمان با پنل کاربری 

محدودیت فروش از شماره موبایل به دو صورت انجام می پذیرد:

  • تایید اعتبار توسط سیستم
  • تایید اعتبار توسط مدیر سایت

تایید اعتبار شماره موبایل یا شماره ملی توسط سیستم

شماره موبایل ها اساسا یک فرمت خاص دارند که آن ها را از عددهای دیگری که به صورت تصادفی کنار یکدیگر قرار می گیرند متمایز می کند(برای مثال با 09 شروع میشوند، 11 رقمی هستند و...). درباره شماره ملی هم دقیقا همین وضع برقرار است و فرمت یک شماره ملی معتبر مشخص بوده و با چند عدد تصادفی که کنار هم قرار بگیرند متفاوت است. سیستم با توجه به این فرمت ها شماره ملی ها و شماره موبایل های معتبر را تشخیص داده و با توجه به شرایطی که برای سیستم تعیین شده به هر شماره موبایل یا شماره ملی تعداد محدودی از محصولات را می فروشد.

تایید اعتبار شماره موبایل یا شماره ملی از طریق تایید مدیر سایت

گاهی برخی کالاها باید تنها به شماره ملی های خاصی فروخته شود و یا مدیر سایت به هر دلیلی تمایل دارد که خودش شماره موبایل ها یا شماره ملی ها را تایید کند. در این ماژول این قابلیت نیز تعبیه شده که ابتدا توسط مدیر سایت تایید شود و سپس کالا به صورت محدود به مشتریان فروخته شود.


گاهی به خاطر محدودیت های موجود فروشنده تمایل دارد هر کاربر در یک بازه زمانی مشخص مقدار محدودی بتواند خرید کند. برای مثال هر کاربر در طول یک روز تنها بتواند تعداد 2 عدد از یک کالا را خریداری کند.محدودیت فروش در قالب زمان

فروش گستر در این بخش امکانات زیر را ایجاد کرده:

  • محدودیت تعداد خرید در روز
  • محدودیت تعداد خرید در هفته
  • محدودیت تعداد خرید در ماه
  • محدودیت تعداد خرید در سال
نظرات و پرسش های کاربران

سلام
من دو دسته مشتری دارم و میخاهم دسته ۱ تو هر سال نتوانند ۷ محصول بیشتر بخرند چه ۷ تا از یک محصول چه ۷ محصول مختلف.در حقیقت نمیخاهم روی یک محصول خاص محدودیت ایجاد کنم‌بلکه تعداد کالاهای خریده شده را محدود کنم.ایا این افزونه قابلیت چنین کاری را دارد ؟
با تشکر

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

متاسفانه متوجه سوال شما نشدیم!
اما این ماژول به شما کمک میکنه فروش محصولات خود را محدود کنید برای مثال این دسته از مشتریان در این ماه تنها 1 بار میتوانند یک محصول خاص را خریداری کنند
(مشتریان بنکدار، محصول موبایل را تنها 1بار در ماه میتوانند خریداری کنند)

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: