تصویر درگاه پرداخت وندار

درگاه پرداخت وندار

5.0 / 1

Vandar Payment

درگاه پرداخت واسط وندار بدون نیاز به اینماد،وندار پاسخی امروزی برای مشکلات قدیمی دریافت، انتقال و مدیریت پول است. با ابزارهایی مانند درگاه پرداخت اینترنتی ، فرم پرداخت و دریافت خودکار حق اشتراک که به دقت برای نیازهای شما ساخته شده‌اند.

قیمت: 200,000 تومان
قیمت شما: 190,000 تومان

روی میز کارتان در وندار درگاه پرداختی دارید که از تراکنش کارت‌های دزدی جلوگیری می‌کند، فرم پرداختی برای خلاصه‌سازی تمام مراحل خرید اینترنتی، سامانه‌ای برای دریافت خودکار حق اشتراک و سازوکاری برای تسویه‌ی مستقیم پول‌های دریافتی به حساب همکاران و شرکا.

معیار تازه‌ای در تجارت پرداخت

وندار کیفیت خدمات پرداخت ( درگاه‌ پرداخت ، فرم پرداخت و پرداخت حق اشتراک ) و مدیریت مالی‌اش را نه با روش‌های سنتی بلکه با نوآوری‌های بانکداری نوین مقایسه می‌کند.

گزارش تراکنش‌ها، یک حسابرسی کامل

همه‌ی تراکنش‌های ورودی و خروجی یک‌جا فهرست شده‌اند و می‌توان آنها را بر اساس وضعیت و زمان انجام تراکنش مرتب کرد. تک تک تراکنش‌های خاص را می‌توان جستجو کرد یا فایل اکسل کامل گزارش را در هر بازه‌ی زمانی دلخواه دریافت نمود.

نمودارهایی برای ارزیابی جریان مالی

جریان مالی خود را با اعداد و ارقام و نمودارهای معنی‌دار بررسی کنید. نمودارهایی که روند صعودی یا نزولی جریان مالی کسب‌وکار شما را در هر بازه‌ی دلخواه به آسانی نمایش می‌دهند. مثل یک بانک امروزی گزارش‌های مالی مورد نیاز خود را منظم و یکپارچه از وندار بخواهید.

درگاه ها چند درصد از مبلغ رو میگیرن؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

هر کدام از بانک ها و شرکت های ارائه دهنده درگاه، استراتژی خاص خود را دارند و کارمزد با درصد های مختلفی دریافت میکنند اما اغلب 1 الی 3درصد کارمزد میگیرند.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.