تصویر درگاه پرداخت زرین پال

درگاه پرداخت زرین پال

Zarinpal payment

درگاه پرداخت واسط زرین پال مناسب برای فروشگاه های آنلاین بدون مجوز اینماد (این ماژول در سیستم های فروش گستر به صورت رایگان وجود دارد) یکی از درگاه های پرداخت واسط بوده که میتواند کلیه امور مربوط به خرید های اینترنتی شما را پشتیبانی کرده.

0 تومان

درگاه پرداخت آنلاین

رکن اساسی برای خرید اینترنتی امکان نقل و انتقال مالی بین خریدار و فروشنده در همان بستر اینترنت و صد البته با حصول اطمینان کامل در این کار میباشد.

سایت های فروشگاهی در کشور های مختلف و در زمینه های مختلف همیشه با ارز ها و واحد های پولی متفاوت در حال فعالیت هستند و روز به روز به حجم نقل و انتقال های اینترنتی در جهان افزوده میگردد.

درگاه پرداخت برای سایت های فروشگاهی ایرانی

در ایران فروشگاه های آنلاین درگاه های پرداخت را برای این کار استفاده کرده و نقل و انتقال های پولی خود را از این طریق انجام میدهند که البته این درگاه ها به دو نوع تقسیم بندی میگردد.

  • درگاه پرداخت مستقیم ( درگاه های بانکی که مبلغ پرداخت شده به صورت مستقیم به حساب فروشنده منتقل شده و معمولا توسط بانک های رسمی کشور اراعه میگردد )
  • درگاه پرداخت واسط ( درگاه های پرداخت غیر مستقیم که توسط یک شرکت نرم افزاری واسط مدیریت شده و مبالغ مربوط به خرید با دو تراکنش به فروشنده انتقال میابد )

 

افزونه درگاه پرداخت زرین پال برای سایت فروشگاهی

 

درگاه پرداخت زرین پال فروشگاه های آنلاین

درگاه پرداخت زرین پال یکی از درگاه های پرداخت واسط بوده که میتواند کلیه امور مربوط به خرید های اینترنتی شما را پشتیبانی کرده و عملیات نقل و انتقال مالی را به راحتی براسی شما امکات پذیر سازد.

افزونه درگاه پرداخت زرین پال فروش گستر

برای هر سیستم فروشگاهی جهت اتصال کامل و کارکردی درگاه های پرداخت نیاز به ساخت افزونه های اختصای بوده تا بتواند مابین سیستم فروشگاه و سایت خدمات دهنده ارتباط برقرار نماید افزونه درگاه پرداخت زرین پال فروش گستر به صورت اختصاصی برای سیستم فروشگاه آنلاین فروش گستر نوشته شده و هماهنگی کامل را با سایت فروشگاهی دارد.

  مزایای درگاه پرداخت فروش گستر

  • یکپارچگی کامل با هسته سیستم
  • سرعت در کارکرد
  • امنیت انتقال اطلاعات
  • مدیریت آسان
  • امنیت در انتقال پول
نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.