درگاه های پرداخت واسط

درگاه های پرداخت بانکی با اتصال به فروشگاه امکان خرید دارندگان كليه كارت‌های بانكی عضو شتاب را فراهم میسازد که با استفاده از مشخصات كارت بانكی خود شامل شماره كارت، رمز دوم، تاريخ انقضاء و كد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خريد كالا يا خدمات به صورت آنلاین اقدام می نمايند.

ویژگی این نوع درگاه ها ساخت اشتراک حساب و نصب سریع بدون  داشتن اینماد است است اما هر شرکت ارائه دهنده پورسانتی را بابت خدمات رسانی از حساب برداشت میکند که معمولاً با هم متفاوت هستند.

تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت Pay.ir

ارتباط با درگاه پرداخت واسط Pay.ir پر کاربردترین ابزار دریافت وجه از طریق اینترنت امکان اتصال به درگاه واسط Pay.ir را به فروشگاه شما اضافه می نماید.

200,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت زرین پال

درگاه پرداخت واسط زرین پال مناسب برای فروشگاه های آنلاین بدون مجوز اینماد (این ماژول در سیستم های فروش گستر به صورت رایگان وجود دارد) یکی از درگاه های پرداخت واسط بوده که میتواند کلیه امور مربوط به خرید های اینترنتی شما را پشتیبانی کرده.

0 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت وندار

درگاه پرداخت واسط وندار بدون نیاز به اینماد

200,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت آی دی پی

ارتباط فروشگاه اینترنتی با درگاه پرداخت واسط آی دی پی IDPay.ir، با کلیک بر روی آن به صفحه فروشگاه شما هدایت شده و بعد از پرداخت، وجه به حساب شما واریز و پیامکی برای طرفین ارسال می‌شود.

200,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت اوتورایز

درگاه بین المللی نکته مهمی که در انتخاب درگاه پرداخت معتبر وجود دارد،ارتباط فروشگاه اینترنتی با درگاه پرداخت واسط بین المللی اوتورایز authorize این درگاه پرداخت معتبر از طریق کارت‌های اعتباری و چک‌های الکترونیکی عمل می‌کند و همچنین سهولت کار برای نقل و انتقال مالی را برای فروشگاه های اینترنتی و خریداران فراهم می آورد.

450,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت بیت پی

درگاه پرداخت واسط بیت پی bitpay.ir مسیردهی هوشمند به تراکنش ها و سرعت در خدمات رسانی، امکان دسترسی سریع و با کیفیت به شبکه پرداخت را فراهم آورده است.

200,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت پی پال

افزونه ارتباط فروشگاه اینترنتی پی پال رسیدن به درگاه پرداخت آنلاین در وب سایت های خارجی، برای صاحبان کسب و کار که برای ارائه خدمات مورد نیاز به دریافت آنلاین وجه دارند واسط بین المللی پی پال PayPal، این امکان را فراهم میکند که امکان دریافت مبالغ از مشتریان خارج از کشور و نقل و انتقال مالی با ارزهای جهانی فراهم شود.

450,000 تومان

درگاه پرداخت نکست پی

ارتباط با درگاه پرداخت واسط نکست پی (NextPay)، با هدف توسعه پرداخت الکترونیکی در فضایی کاملا امن و مطمئن، با رعایت استانداردهای قانونی و پروتکل‌های امنیتی، بستری پایدار و مطمئن را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم نموده است.

200,000 تومان