RSS پست‎های وبلاگ "1400" "اردیبهشت"

روند پردازش سفارش های اینترنتی (Order fulfillment process)

روند پردازش سفارش های اینترنتی (Order fulfillment process)

تحقق سفارش یا مدیریت خدمات سفارش، پایه اصلی هر تجارت الکترونیکی و آنلاین شاپ محسوب می شود. همانطور که همه می دانیم تبلیغ محصولات یک شرکت و مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد

بازاریابی B2B چیست؟

بازاریابی B2B چیست؟

امروزه اکثر کسب و کارها و مشاغل مختلف از روش های مختلف بازاریابی B2B استفاده می کنند اما یکسری از مشاغل هم به صورت غیر مستقیم با آن سروکار دارند اما به مزایا بازاریابی B2B توجهی ندارند.

تفاوت http و https

تفاوت http و https

اشخاصی که در زمینه سایت و سئو فعالیت می کنند دائما با حروف اختصاری http و https مواجه می شوند که هر دو از مفاهیم مهمی هستند و در بهینه سازی وب سایت جایگاه خاصی دارند. به همین دلیل کسب دانش در مورد میزان تاثیر گذاری و تفاوت این دو از اهمیت بالایی برخوردار است.

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه چیست؟

با سئو کلاه سیاه می توانید به صورت مخرب سایت خود را در رنک های برتر گوگل قرار دهید اما بلافاصله پس از شناسایی گوگل شما جریمه می شوید و سایت شما ممکن است پنالتی شود. حال این روش ها به چه صورت هستند و چگونه گوگل تشخیص می دهد که از سئو مخرب استفاده کرده ایم؟

پنالتی گوگل

پنالتی گوگل

برای بیشتر کسب و کار های آنلاین ترافیک وب سایت بسیار مهم است، اما دستیابی به رتبه های بالا در گوگل مانند گذشته آسان نیست. بنابراین برخی از مدیران وب سایت ها از الگوریتم های بازاریابی غیر مجاز گوگل برای افزایش رتبه صفحات وب استفاده می کنند.

لینک سازی PBN

اگر شما نیز یکی از فعالان حوزه طراحی و سئو وب سایت هستید، به احتمال زیاد با مبحث لینک سازی PBN مواجه شده اید. افزایش اعتبار یا ریتینگ وب سایت یکی از مهم ترین مسائل تاثیر گذار در ارزشمندی یک سایت اینترنتی است

ما در فروش‌گستر با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم.

مخالفت کنید