ساخت فروشگاه تلگرامی رایگان

ساخت فروشگاه تلگرامی رایگان

 در حال حاضر افراد در اکثر مواقع بیش از 100 متر از مبایل خود دور نمی شوند! دلیل این امر آن است که شبکه های اجتماعی جزی لاینفک از زندگی آن ها شده. طبق آمارهای منتشر شده، بیش از 2.5 میلیارد نفر در جهان حداقل در یکی از شبکه‎ های اجتماعی حضور دارند. از این رو صاحبان کسب و کار به این اتفاق به شکل یک فرصت نگاه کرده و برای کسب سود بیشتر وارد شبکه های اجتماعی شده اند. چرا که: "تاجران همان جایی می‎ روند که مردم می‎ روند و به تبعیت از آنها، پول نیز آن ها را دنبال می‎ کند."

 برای نخستین بار در سال 2016 بود که صاحبان کسب و کار به صورت چشمگیری وارد حوزه تبلیغات دیجیتال شدند و این روند به صورت فزاینده‎ ای رشد پیدا کرد. آمارها نشان‎گر این موضوع است که راه‎ اندازی یک تجارت در شبکه ‎های اجتماعی به چه میزان می‎ تواند سودده باشد. و توجه به این نکته برای هر کسب و کاری ضروریست.

بازاریابی از طریق ساخت فروشگاه تلگرامی رایگان

 آمارها نشان می دهند، استفاده از شبکه‎ اجتماعی تلگرام بیشترین مقبولیت را در بین کاربران ایرانی دارد، تا جایی‎ که فیلترینگ تلگرام هم نتوانست کاربران ایرانی را از این شبکه اجتماعی محبوب خارج کند. به جرئت میتوان گفت: همه‎ کاربران ایرانی شبکه‎ اجتماعی "تلگرام" در زمانی کوتاه پس از فیلترینگ، دوباره با روش ‎های مختلف به این شبکه‎ اجتماعی بازگشتند و فعالیت خود را از سر گرفتند.

 نکته قابل توجه این است که بازدهی و کارایی این اپلیکیشن به حدی چشم گیر بوده، که افراد متخصص در حوضه‎ ی بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ، کانال و ربات تلگرام را برای رونق تجارت شرکت‎ ها و ارگان ‎ها، توصیه نموده‎ اند. در این راستا تقریبا تمامی کسب و کارها، از یک سوپر مارکت کوچک گرفته تا فروشگاهی بزرگ، به دنبال بالا بردن فروش و افزایش سود خود از طریق این شبکه‎ اجتماعی هستند.

 برای ساخت فروشگاه تلگرامی راه ‎های گوناگونی وجود دارد؛ از قبیل ایجاد گروه، کانال، ربات فروشگاهی و... معمولا به هر میزان که کار گسترده‎ تر باشد مدیران فروشگاه به دلیل حجم‎ بالای پیام های داخل گروه تمایلی به تشکیل آن و مواجه با حواشی آن ‎را ندارند؛ بنابراین خود را درگیر مدیریت گروه نمی ‎کنند و در عوض به کانال و ربات تلگرامی روی می‎ آورند.

ساخت فروشگاه تلگرامی رایگان با استفاده از کانال

 در نرم ‎افزار تلگرام قابلیتی طراحی شده است که میتوان یک کانال ارتباطی در آن ایجاد، و با تعداد نامحدودی از کاربران تلگرام ارتباط برقرار کرد و مطالب مورد نظر خود را در کانال به اشتراک گذاشت. کانال تلگرام دارای قابلیت‎ های ویژه ایست که میتوان با استفاده از آنها اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان در تلگرام کرد و اجناس و خدمات خود را برای کاربران به نمایش گذاشت.

ویژگی‎های فروشگاه تلگرامی رایگان با استفاده از کانال
ویژگی منحصر به فردی که کانال را از گروه متمایز می‎کند این است که فعالیت در آن فقط توسط مدیر کانال شکل می‎ گیرد و کاربران عضو شده در آن قادر به ارسال هیچ پیامی نبوده و فقط میتوانند از مطالبی که توسط مدیران کانال به اشتراک گذاشته می‎‏ شود بهره ببرند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.
ویژگی دیگر کانال تلگرامی عدم محدویت عضو گیری در آن است؛ این گزینه بسیار شبیه به پیج فیس بوک و اینستاگرام و ... می‎باشد.
دسترسی به کانال تلگرام می‎ تواند به حالت عمومی و خصوصی باشد. خصوصی به این صورت که فقط عده ‎ای خاص می توانند عضو کانال شوند.
مدیر کانال تلگرام به راحتی میتواند مطالب خود را در یک محیط امن و بی تنش با کاربران به اشتراک بگذارد.
قابلیت پاک و ویرایش کردن پست‎ های ارسال شده، در کانال وجود دارد.
ساخت ربات فروشگاهی تلگرام به صورت رایگان

 در تلگرام امکان ساخت ربات ‎های هوشمند وجود دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد تلگرام همین امکان ساخت ربات رایگان در آن است. در واقع ربات تلگرام نوعی حساب کاربری برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام می‎باشد و کاربران می ‎توانند با ارسال دستورات گوناگون از ربات های تلگرام استفاده کنند. از این قابلیت می‎ توان استفاده ‎های گوناگونی کرد، یکی از این کاربردها می‎تواند ساخت فروشگاه تلگرامی باشد.

کاربرد ربات تلگرام

 ربات تلگرام کاربردهای وسعی دارد. از ساختن بازی، ایجاد امکان رای گیری و... گرفته تا کاربردهایی چون اطلاع از اخبار هواشناسی و نرخ ارز و... در ادامه به چند شاخه ی ویژه از این کاربردها می پردازیم:

ارتباط با وب سرویس ‎ها: مدیر یک وب‎سایت، برای بهینه کردن فعالیت ‎هایش می ‎تواند از ربات تلگرام استفاده کند. برای مثال هرگاه دیدگاه جدیدی در سایت ارسال شد، ربات می تواند مستقیما آن دیدگاه را در تلگرام مدیر ارسال کند.
ساخت بازی‎های فکری: ربات تلگرام  قابلیت طراحی و پیاده سازی انواع بازی ها را دارد. 
تجارت آنلاین: در ربات تلگرام قابلیتی وجود دارد که می‎توان با استفاده از آن فروشگاه آنلاین طراحی کرد. در این فروشگاه تمامی اطلاعات اجناس به راحتی و با هزینه خیلی کم به نمایش گذاشته می ‎شوند. همچنین امکان خرید و پرداخت آنلاین نیز می‎تواند در ربات تلگرامی وجود داشته باشد.

 با بکارگیری قابلیت ‎های ویژه‎ تلگرام در ساخت ربات، فروش گستر اقدام به طراحی ربات فروشگاهی کرده است چرا که یکی از بهترین راه ‎ها برای معرفی و فروش محصول طراحی و ساخت ربات تلگرامی می‎ باشد. بوسیله ربات فروشگاهی تلگرام تمامی اطلاعات فروشگاه به راحتی و با هزینه‎ خیلی کم از وب‎سایت فروشگاهی به این نرم افزار انتقال داده شده و در آنجا به نمایش گذاشته می‎شود.

ربات فروشگاهی فروش گستر همانند یک فروشنده‎ مجرب مشتریان فروشگاه را از مرحله پیدا کردن محصول تا سفارش کالا و پرداخت آنلاین و نهایتا پیگیری سفارش، راهنمایی می‎ کند و از این رو نوعی شتاب دهنده فروش برای فروشگاه محسوب می‎شود.

لازم به ذکر است در صورت تهیه‎ وبسایت فروشگاهی از فروش گستر، ربات تلگرام به صورت رایگان به مشتریان داده می‎شود. در این صورت وب‎سایت و ربات از پایگاه داده‎ ای مشترک استفاده می‎ کنند و تمامی محصولات بارگذاری شده در فروشگاه وارد ربات نیز می ‎شود و نیازی به مدیریت ربات تلگرام به صورت جداگانه نیست.

نظر خود را بنویسید

نظرات 1 نظر
avatar
آیا تا بحال بخاطر کسب رضایی خدواند متعال کدام کاری را شما انجام داده اید. این چه مسخره بازیست که یک ربات لعنتی را نمیتونم رایگان دانلود کنم آخر این چه خدمتی است به حال بشریت افسوس و صد افسوس.