درگاه های پرداخت واسط

درگاه واسط بانکی یک سیستم مالی، که ارائه دهنده پرداخت آنلاین در ایران است که تمام افرادی که به نوعی کسب و کار اینترنتی و بخصوص سایت های فروشگاهی دارند می توانند از آن استفاده کنند و این امکان را فراهم میکند تا هزینه محصول و خدمات را از طریق درگاه پرداخت دریافت کنید. در این روش مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین با بانک یک قرارداد بسته و بانک به آن‌ها امکان اتصال سیستم پرداخت الکترونیک را به‌حساب بانکی آن‌ها فراهم می‌کند. مشتریان در هنگام خرید باکارت بانکی عضو شتاب یا شبکه‌های تعریف‌شده و همچنین رمز اینترنتی خود مبلغ خرید را به‌حساب فروشنده واریز می‌کنند. بانک هم این مبلغ را مستقیماً به‌حساب فروشگاه یا صاحب حساب تعریف‌شده واریز می‌کند. فروش گستر امنیت بستر پرداخت، سهولت استفاده، تجربه کاربری مناسب و پشتیبانی خوب، و متمایزی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

ویژگی این نوع درگاه ها ساخت اشتراک حساب و نصب سریع بدون  داشتن اینماد است است اما هر شرکت ارائه دهنده پورسانتی را بابت خدمات رسانی از حساب برداشت میکند که معمولاً با هم متفاوت هستند.

تعداد نظرات 1

درگاه پرداخت Pay.ir

ارتباط با درگاه پرداخت واسط Pay.ir پر کاربردترین ابزار دریافت وجه از طریق اینترنت امکان اتصال به درگاه واسط Pay.ir را به فروشگاه شما اضافه می نماید.استفاده از درگاه پرداخت آنلاین نیاز ضروری فروشگاه های اینترنتی می باشد و در واقع فروشگاه اینترنتی بدون داشتن درگاه پرداخت بی معنا می باشد.

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت زرین پال

درگاه پرداخت واسط زرین پال مناسب برای فروشگاه های آنلاین بدون مجوز اینماد (این ماژول در سیستم های فروش گستر به صورت رایگان وجود دارد) یکی از درگاه های پرداخت واسط بوده که میتواند کلیه امور مربوط به خرید های اینترنتی شما را پشتیبانی کرده.

0 تومان
تعداد نظرات 1

درگاه پرداخت وندار

درگاه پرداخت واسط وندار بدون نیاز به اینماد،وندار پاسخی امروزی برای مشکلات قدیمی دریافت، انتقال و مدیریت پول است. با ابزارهایی مانند درگاه پرداخت اینترنتی ، فرم پرداخت و دریافت خودکار حق اشتراک که به دقت برای نیازهای شما ساخته شده‌اند.

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه بیت کوین کریپتو

درگاه پرداخت همه رمز ارزهای معتبر جهان با اتصال به کیف پول دیجیتال (Wallet) و فراهم آوردن امکان پرداخت سفارش ها با استفاده از ارزهای دیجیتال برای مشتریان فروشگاه اینترنتی پردازنده پرداخت رمزنگاری ما به هر نوع تجارت آنلاین کمک می کند تا پرداخت رمزگذاری را بپذیرد و بلافاصله مبلغ مساوی با ارز ملی مورد نظر خود را دریافت کند.

450,000 تومان 427,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت آی دی پی

ارتباط فروشگاه اینترنتی با درگاه پرداخت واسط آی دی پی IDPay.ir، با کلیک بر روی آن به صفحه فروشگاه شما هدایت شده و بعد از پرداخت، وجه به حساب شما واریز و پیامکی برای طرفین ارسال می‌شود.  ماژول و افزونه درگاه پرداخت آیدی پی IDPay.ir برای فروشگاه های آنلاین و سیستم های فروش اینترنتی

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 1

درگاه پرداخت اوتورایز

درگاه پرداخت اوتورایز (Authorize) یک درگاه بین المللی بوده که امکان نقل و انتقال مالی را برای فروشگاه های اینترنتی فراهم می آورد.با درگاه پرداخت اوتورایز، با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازید و در کمال آسایش، از امنیت و پایداری خدمات بهرمند شوید.

450,000 تومان 427,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت بیت پی

درگاه پرداخت واسط بیت پی bitpay.ir مسیردهی هوشمند به تراکنش ها و سرعت در خدمات رسانی، امکان دسترسی سریع و با کیفیت به شبکه پرداخت را فراهم آورده است.

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 2

درگاه پرداخت پکپی

ارتباط فروشگاه اینترنتی با درگاه پرداخت واسط پَکپِی. بدون نیاز به اینماد، با کمترین کارمزد و در کوتاهترین زمان بهترین خدمات و پشتیانی را دریافت کنید.

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت پی پال

افزونه ارتباط فروشگاه اینترنتی پی پال رسیدن به درگاه پرداخت آنلاین در وب سایت های خارجی، برای صاحبان کسب و کار که برای ارائه خدمات مورد نیاز به دریافت آنلاین وجه دارند واسط بین المللی پی پال PayPal، این امکان را فراهم میکند که امکان دریافت مبالغ از مشتریان خارج از کشور و نقل و انتقال مالی با ارزهای جهانی فراهم شود.

450,000 تومان 427,000 تومان

درگاه پرداخت نکست پی

ارتباط با درگاه پرداخت واسط نکست پی (NextPay)، با هدف توسعه پرداخت الکترونیکی در فضایی کاملا امن و مطمئن، با رعایت استانداردهای قانونی و پروتکل‌های امنیتی، بستری پایدار و مطمئن را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم نموده است.

200,000 تومان 190,000 تومان