درگاه های پرداخت بانکی

درگاه پرداخت اینترنتی یک سرویس مالی است که برای تجارت الکترونیک عرضه شده است. در درگاه های پرداخت، مشتریان از کارت های اعتباری خود برای خرید از فروشگاه های اینترنتی استفاده می کنند. درگاه پرداخت می تواند توسط یک بانک یا یک شرکت مالی در اختیار وبسایت ها قرار گیرد. درگاه های پرداخت در زمان و هزینه صرفه جویی می کنند و انعطاف پذیری پرداخت ها را نیز بیشتر می کنند. انتخاب یک درگاه پرداخت درست اهمیت بسیاری دارد و قدم بسیار مهمی در مسیر موفقیت فروشگاه شما به حساب می آید. درگاه های پرداخت بانکی با اتصال به فروشگاه امکان خرید دارندگان كليه كارت‌های بانكی عضو شتاب را فراهم میسازد که با استفاده از مشخصات كارت بانكی خود شامل شماره كارت، رمز دوم، تاريخ انقضاء و كد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خريد كالا يا خدمات به صورت آنلاین اقدام می نمايند.

ویژگی این نوع درگاه ها واریز آنی و بدون کارمزد به حساب مدیر فروشگاه اینترنتی است.

تعداد نظرات 0

درگاه اینترنتی بانک اقتصاد نوین

فروشگاه خود را به درگاه پرداخت بانکی اقتصاد نوین متصل نمایید. جهت تراکنش های مالی ارتباط با درگاه پرداخت بانک اقتصاد نوین وجه های پرداخت شده از این طریق به حساب بانکی شما در بانک اقتصاد نوین منتقل می گردد، بدون عدم نیاز به واسطه های پرداخت و عدم کسر کارمزد

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه اینترنتی بانک پارسیان

ارتباط با درگاه پرداخت بانک پارسیان پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک پارسیان را به فرشگاه خود اضافه کرده و مبالغ پرداختی توسط مشتریان را به حساب بانکی خود نزد بانک پارسیان منتقل نمایید.

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد

برای ارتقاء سطح ورود مشتریان به سامانه بانکداری اینترنتی و استفاده از خدمات آن ارتباط با درگاه پرداخت بانک فروشگاه خود رو به درگاه پرداخت بانکی پاسارگاد متصل نمایید و جه های پرداخت شده از این طریق به حساب بانکی شما در بانک پاسارگاد منتقل می گردد.

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه اینترنتی بانک ملت

ارتباط فروشگاه با درگاه پرداخت فروشگاه خود رو به درگاه پرداخت بانکی ملت متصل نمایید وجه های پرداخت شده از این طریق به حساب بانکی شما در بانک ملت منتقل می گردد.

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه اینترنتی بانک ملی

فروشگاه خود رو به درگاه پرداخت بانکی ملی متصل نمایید وجه های پرداخت شده از این طریق به حساب بانکی شما در بانک ملی منتقل می گردد.

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 1

درگاه اینترنتی بانک کشاورزی

ارتباط با درگاه پرداخت بانک کشاورزی (فن آوا کارت) فروشگاه خود رو به درگاه پرداخت بانکی متصل نمایید. وجه های پرداخت شده از این طریق به حساب بانکی شما در بانک کشاورزی منتقل می گردد.

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 1

مدیریت دریافت ها از درگاه های بانکی

مدیریت کلیه دریافت‌ها، کلیه درگاه‌های بانکی در فروشگاه های اینترنتی که از چند روش مختلف کالای خود را به فروش می رسانند مدیر فروشگاه می‎تواند مشاهده نماید که چه سفارشی از کدام درگاه بانکی پرداخت شده و آیا دریافت به صورت کامل انجام شده است یا خیر.

0 تومان

درگاه اینترنتی آسان پرداخت

ارتباط با درگاه پرداخت اینترنتی آسان پرداخت امن و امکان پرداخت آنلاین وجوه مشتریان وبسایت‌های فروشگاهی عرضه‌کننده کالا و خدمات را فراهم می‌کند.با ایجاد درگاه اینترنتی آسان پرداخت خدماتی بیشتر را برای مشتریان خود فراهم کنید.

250,000 تومان 237,000 تومان

درگاه اینترنتی بانک سامان

ماژول درگاه بانک سامان برای پرداخت آنلاین فروشگاه اینترنتی با استفـاده از صفحه پـرداخت اینترنتی سپ، دارندگان کارت های بانکـی عضو شبـکه شتـاب، قـادر خـواهنـد بود به صورت غیرحضوری کالا های خود را از طریق وب سایت پذیرندگان اینترنتی خریداری و دریافت کنند.

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه ایران کیش

ماژول اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی شرکت ایران کیش با استفاده از این ماژول پرداخت های آنی از سایت به حساب شما منتفل خواهد شد.

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت الکترونیک سپهر

ماژول درگاه پرداخت سپهر برای اتصال سایت های اینترنتی به حساب بانک صادرات ایران با پشتیبانی کامل از تمام کارتهای عضو شتاب

250,000 تومان 237,000 تومان