درباره فروش گستر

در دنیای امروز که تکنولوژی حرف اول را در آن میزند، همه‎ی ما به دنبال راهی هستیم تا امور خود را در حداقل زمان ممکن به انجام رسانیم. بنابراین یکی از بزرگترین نیازهای امروز برای کسب و کارها و انجام مبادلات کالا، وجود فروشگاه‎های آنلاین و مجازی است چراکه سهولت و امنیت زیادی را برای طرفین معامله به ارمغان می‌‎آورد و از اتلاف هزینه و زمان جلوگیری می‎کند.

در همین راستا آریا سامانه یکتا با نام تجاری آرسینا از سال 1391 بعنوان یکی از شرکت‎های حوزه IT شروع به فعالیت نموده است که با گذر زمان و همراهی تیم فنی قوی توانسته است محصولی جدید با نام فروش گستر، به بازار رقابتی امروز ارائه نماید. بازاری که با اتکا بر راهکارهای نوین دائما در حال پیشرفت و افزایش سودآوری می‎باشد.

این محصول، سامانه‎ای برای ایجاد فروش آنلاین گسترده است و با ویژگی‎های کم نظیر خود توانسته جایگاه خود را به صدر بازار رقابتی این حرفه برساند. فروش‎گستر نرم‎افزاریست که این امکان را برای شما صاحبان مشاغل فراهم می‎آورد، که بتوانید فروشگاه رویایی خود را در فضای مجازی ایجاد کرده و به راحتی و بدون نیاز به واسطه پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشید.

 

چرا فروش گستر؟

  • این سامانه که با نام فروشگاه آنلاین شناخته میشود دارای ویژگی ها و ماژول های متنوعیست که با توجه به نیاز و سلایق اصناف و سازمانها طراحی می‎شود.
  • شما با استفاده از سامانه فروش گستر می‎توانید با صرف هزینه کم، محدوده‎ی وسیعی از مخاطبان خود را تحت پوشش قرار داده، از سایر روش‎های فروش پیشی گرفته و در مدتی کوتاه جایگاه خود را در تجارت الکترونیک بدست آورید.
  • این نرم افزار علاوه بر خرید آنلاین از طریق وب سایت می‎تواند از طریق اپلیکیشن موبایل و ربات تلگرام به فروشگاه شما متصل شده و مشتری بتواند، از مسیرهای متفاوت و بعضا ساده‎تری به خدمات شما دسترسی داشته باشد و ثبت سفارش و خرید خود را به صورت آنلاین به انجام رساند.
  • این نرم افزار قابلیت سازگار شدن با سایر سیستم‎های مالی سازمان شما را دارا می‎باشد و می‎تواند گزارش‎ کاملی را در اختیارتان قرار دهد تا شما را به یک نتیجه کلی برساند، به طوریکه دیگر نیازی به کنار هم قرار دادن چندین گزارش نداشته باشید. این بزرگترین ویژگی است که فروش گستر را از دیگر نرم افزارها متمایز میگرداند. برای اطلاعات بیشتر 450 شاخصه‎ ی دیگر فروش گستر را در مشخصات بخوانید.

 

فروش گستر امید دارد که در آینده گام‎های محکم و با ثبات‎تری در جهت پیشرفت تکنولوژی و رفع نیازهای اصناف و سازمان‎های گوناگون بردارد. و به دنبال ارائه راهکاری است که در کوتاه‎ترین زمان ممکن، مشتریان خود را به بالاترین میزان سود دهی برساند.