فروش و بازاریابی

اگر به هنگام خرید مشکلی بوجود آمده است و یا سئوالی دارید می توانید این بخش را بررسی کنید و پاسخ سئوال خود را بیابید، همچنین اگر سئوال شما در این قسمت وجود نداشت می توانید در بخش تماس با ما سئوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت به شما پاسخ دهند و سئوال شما را به همراه پاسخ آن در این قسمت قرار دهند. تیم ما همواره در تلاش است خرید آسان و مطمئنی را برای کاربران فراهم سازد.

 • سیستم فروش‌گستر این امکان را دارد که مشتریان فروشگاه را دسته‌بندی کنید و با تعریف تخفیف براساس نقش مشتری به آنها تخفیفهای خاص ارائه دهید.

  در ابتدا باید از طریق "منوی کاربران ->نقش های کاربر" نقش مورد نظر را تعریف و سپس جهت تعریف تخفیف از "منوی تبلیغات -> تخفیف ها"  تخفیف مورد نظر را تعریف کرده و از "تب شرایط" فیلد نوع شرط تخفیف را به روی "تخفیف نوع مشتری" قرار دهید.

 • این امکان نیازی است که بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی کالا محور برای رقابت بیشتر و ارائه خدمات بهتر و در نتیجه کسب رضایت مشتری ارائه میدهند که امکانات آن در سیستم پایه فروش‌گستر وجود دارد.

  در پنل ادمین "منو -> پیکربندی -> تنظیمات -> تنظیمات ارسال -> فیلد ارسال رایگان برای بیش از x" را فعال کرده و مقدار قیمت خرید در زیر آن مشخص میشود.

  توجه: در صورت استفاده از ماژول فیلتر ارسال در فروشگاه ممکن است تنظیمات جدیدی باید صورت گیرد.

 • در صفحه صورت حساب ها (سفارشات) می توانید به جزئیات سفارش رفته و گزینه مشاهده فاکتور را انتخاب کنید، سپس فاکتور سفارش برای شما نمایش داده می شود.

  همچنین فاکتورهای رسمی به آدرس ثبت شده در اکانت شما ارسال میشود.

 • برای ارائه تخفیف در فروشگاه اینترنتی و نمایش آن به صورت مجزا به مشتریان و همچنین ارائه آن با صفحه‌ی مشخص (لینک صفحه) در کمپینهای تبلیغاتی میتوانید از روش استفاده کنید.

  1. ساخت دسته‌بندی جدید و اضافه کردن کالاهای مورد نظر به آن.
  2. تعریف تخفیف‌ براساس دسته بندی از طریق "منو -> تبلیغات -> تخفیف ها".

  همچنین از ماژول پیشنهاد شگفت انگیز میتوانید برای ایجاد جذابیت بیشتر و نمایش آن در صفحه اصلی فروشگاه استفاده کنید.

 • تخفیف اولین خرید یا مشتری جدید به روش های مختلفی قابل ارائه است که در زیر دو تا از مناسبترین آنها توضیح داده میشود:

  1. از طریق کوپن تخفیف: پس از افزودن تخفیف در صفحه تخفیف‌ها مراحل زیر را طی کنید:
   1. تنظیمات دلخواه برای تخفیف.
   2. کد کوپن را درج کنید. (مانند: WELCOME یا HELLO)
   3. فیلد محدودیت تخفیف را بر روی "N بار به ازای هر مشتری" قرار دهید.
   4. و تعداد مصرف را "1 بار" درج کنید.
  2. از طریق امتیازدهی به ثبت نام: در صفحه تنظیمات امتیاز، نحوه امتیاز دهی را تنظیم کنید و سپس فیلد امتیاز ثبت نام را فعال سازید تا مشتری پس از ثبت نام در فروشگاه و مراحل پرداخت از امتیاز دریافتی خود استفاده کند.
 • در سیستم تبلیغات فروش گستر امکانی تحت عنوان "همکاری در فروش یا Affiliate marketing" وجود دارد که هر بازاریاب پس از ثبت نام در فروشگاه اینترنتی و تایید مدیر، یک لینک به او تعلق میگیرد و با ورود هر کاربر یا مشتری از طریق آن لینک و سپس با خرید در فروشگاه، کد معرف به آن مشتری تعلق میگیرد.

  جزئیات:

  • لینک های تولیدشده توسط مدیر یا ادمین قابل ویرایش هستند.
  • کد معرف در کوکی مرورگر مشتری تا یک سال باقی میماند.
  • برای تخصیص پورسانت به بازاریاب باید وضعیت پرداخت سفارش به صورت پرداخت شده باشد.