محتوا و سئو

تولید محتوا و سئو برای فروشگاه‌های اینترنتی در جهت بهبود دسترسی پذیری و جذب مخاطبان جدید بسیار حیاتی است. این ماژول‌ها شامل ابزارها و تکنیک‌هایی هستند که به فروشندگان آنلاین کمک می‌کنند تا محتوای با کیفیت و جذاب برای وب‌سایت‌شان ایجاد کنند و بهینه‌سازی سئو را به درستی انجام دهند. این ابزارها شامل ایجاد محتوای متنی و تصویری با کیفیت (مانند مقالات، بلاگ پست‌ها، ویدیوها، تصاویر و نمودارها)، بهینه‌سازی کلمات کلیدی، بهبود ساختار وب‌سایت برای بهبود تجربه کاربری، بهبود مدیریت محتوا (CMS) و پیگیری عملکرد واژه‌های کلیدی و ترافیک وب‌سایت می‌شوند.

 • کالاهای مشابه اتوماتیک

  قابلیت اضافه شدن کالاهای مشابه در صفحه جزئیات کالا به صورت اتوماتیک براساس تگ‌های هر کالا

 • وبلاگ و اخبار پیشرفته

  ایجاد امکانات بیشتر برای مقالات و خبرها، نمایش آیتم های وبلاگ، انتخاب عکس جداگانه، نمایش مقالات پربازدید، ایجاد دسته بندی آیتم های وبلاگ و ... را در اختیار شما قرار می دهد.

 • گالری تصاویر

  امکان ساخت آلبوم تصاویر به صورت عکس و یا فیلم به تعداد دلخواه در فروشگاه اینترنتی

 • ریدایرکت 301

  ارجاع کاربران و موتورهای جستجو از آدرس (URL) قدیمی به آدرس جدید همه صفحات فروشگاه آنلاین، انتقال رتبه سئو هر صفحه، ارجاع کالاهای ناموجود به کالای خاص و ... از قابلیت های این برنامه می باشد.

 • بهبود سئو

  امکان بلاک کردن لینک ها و بهینه سازی تصاویر فروشگاه، اضافه کردن URLهای دلخواه به robot.txt، اضافه کردن عنوان و توضیحات ایجاد شده‎ در صفحه اصلی سایت، امکاناتی که سئو فروشگاه را بهبود میبخشد.