سئو و دیجیتال مارکتینگ

یکی از دغدغه های مشتریان پس از راه اندازی سیستم بهینه سازی اولیه سایت است و همچنین هدف اصلی مدیران کسب و کار برای طراحی سایت فروشگاهی، افزایش فروش به صورت اینترنتی است که این امر صرفا با سئو و تبلیغات تخصصی و گسترده آنلاین امکان پذیر خواهد بود، در ادامه به تمام سئوالات در خصوص سئو و دیجیتال مارکتینگ سیستم فروش گستر پاسخ داده شده است.

  • بله شما می توانید به راحتی کاربران مختلفی را با نقش های متفاوت تعریف کنید و به هر کدام از آنها دسترسی های اختصاصی و گوناگونی را بدهید برای چگونگی فعال کردن کاربر و دسترسی های آن می توانید به صفحه آموزش اضافه کردن کاربر جدید مراجعه فرمایید

  • باتوجه به اینکه تم های پیاده سازی تا حد امکان همیشه در بهینه ترین حالت قرار دارند نیز ایرادات و مشکلاتی که در این آنالیزگر مشاهده می شود در خصوص تصاویر بکارگیری شده در سایت است که می توانید آنها را بهینه کنید و یا بعد از اتمام محتواگذاری در سایت خدمات GTMetrix فروش گستر را خریداری فرمایید تا بهینه سازی کامل تصاویر و موارد سایت توسط تیم فروش گستر انجام شود.

  • در سیستم پایه فروش گستر خیر اما با خرید سیستم Market place فروش گستر می توانید برای هر کالا چندین فروشنده تعریف کنید

  • برای فعال کردن ماژول چت آنلاین در سایت رای چت یا چتیاتو ثبت نام کنید و کد HTML را در قسمت تنظیمات ماژول چت آنلاین وارد نمایید.

  • بله، در تنظیمات پیکربندی می توانید دسترسی را فعال کنید همچنین سیستم فروش گستر قابلیت فعال کردن هر نوع دسترسی به هر کدام از نقش های تعریف شده کاربران را دارد برای چگونگی فعال سازی می توانید به صفحه تنظیمات بخش دسترسی مراجعه فرمایید.

  • برای وارد کردن اطلاعات درگاه پرداخت بانک از منوی پیکربندی، بخش مدیریت ماژول ها را انتخاب کنید سپس بخش روش های پرداخت رفته و از قسمت تنظیمات ماژول بانک اطلاعات خود را وارد کنید.