ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی

ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی

 

امروزه ربات‌های تلگرام بسیار محبوب شده‌اند و اکثر کسب‌وکارهای اینترنتی کنار سایت فروشگاهی خود، از ربات تلگرامی نیز استفاده می‎کنند. ربات تلگرام بهترین پیشنهاد برای حفظ مشتری مداری میباشد و به کسب و کارها کمک میرساند تا محصولات و خدمات خود را در بستری امن و مشتری پسند ارائه نمایید. صاحبان مشاغل با ربات فروشگاهی تلگرام بدون نیاز به ثبت نام کاربر می‎توانند محصولات خود را دسته بندی کرده؛ به راحتی بر بستر اینترنت بفروش رسانند و در نهایت با پرداخت آنلاین، بهای تمام شده‌ی جنس خود را از مشتری دریافت نمایند.

 

 

قابلیت‎های معمول ربات فروشگاهی تلگرام

  • قابلیت اتصال به کل سیستم فروشگاهی؛
  • امکان انتخاب محصول و خرید کاربران؛
  • مشاهده‎یآمار فروش، حسابداری و محصولات؛
  • قابلیت اتصال به درگاه پرداخت بانک های مختلف؛
  • قابلیت نظردهی کاربران؛
  • و...؛

 

نحوه ساخت ربات فروشگاهی تلگرام بدون برنامه نویسی

اکثر کسب و کارهایی که خواهان ربات فروشگاهی تلگرام هستند، اگر کسب و کار آنها در حوزه‎ی فناوری اطلاعات نباشد، دانش فنی برنامه نویسی ساخت ربات فروشگاهی تلگرام را ندارند، چرا که طراحی ربات فروشگاهی تلگرام بوسیله‎ی برنامه‎نویسی‎ پیشرفته طراحی می‎گردد؛ از این رو برای ساخت ربات فروشگاهی تلگرام ناگزیر به فراگیری دانش برنامه نویسی می‎باشد که به هیچ عنوان این مسیر به مشاغل دیگر پیشنهاد نمیگردد؛ به دلیل اینکه باعث میشود زمان کمی برای رسیدگی به کارهای خود صرف کنند.

در این راستا، مشاغلی که کسب و کار آنها در حوزه‎ی فناوری اطلاعات نیست؛ می‎بایست ربات فروشگاهی تلگرام را از شرکت‎های معتبر با کادر فنی مجرب تهیه نمایند؛ چرا که استفاده از ربات فروشگاهی حرفه‎ایی تلگراممزایای ویژه‎ایی با خود به همراه دارد.

 

مزایای ربات فروشگاهی تلگرام

ربات پیشرفته تلگرام دارای پایگاه داده‎ایی قوی می‎باشد و این موضوع احتمال از دست دادن اطلاعات فروشگاه بوسیله‎ی ربات را به صفر می‎رساند.

در ربات تلگرام، در صورت بارگداری کالا، قیمت‎ها، مطالب و ... بوسیله‎ی ربات فروشگاهی تلگرام، داده‎ها به صورت خودکار در وب‎سایت نیز بارگذاری می‎شوند؛ که البته بالعکس این موضوع نیز صادق است.

 

در این راستا فروش گستر اقدام به طراحی ربات فروشگاهی تلگرام برای مشتریان خود کرده است. با ربات تلگرام فروش گستر، مراحل خرید اینترنتی به سهولت انجام پذیر است. مشریان فروشگاه بوسیله‎ی این ربات می‎توانند با ارسال یک پیام متنی، لیست تمامی محصولات فروشگاه را مشاهده و جنس مورد نظر خود را خریداری کنند و حتی مرحله‎ی پرداخت را نیز با این ربات انجام دهند.

 

 

 ساخت ربات فروشگاهی تلگرام بدون برنامه نویسی

 

امکانات ربات فروشگاهی تلگرام فروش گستر

پنل مدیریتی ساده؛

امکان تعریف نامحدود کالا و خدمات؛

امکان تعریف دسته بندی های متنوع؛

امکان نمایش تصویر و مشخصات هر محصول؛

نمایش سبد خریدکالا؛

نمایش تخفیفات و بن خریدکالا؛

اتصال به درگاه واسط و پرداخت آنلاین؛

قابلیت پیگیری سفارشات؛

نمایش اطلاعات تماس؛

جستجوی سریع محصولات؛

یکپارچه سازی با سایت فروش گستر ؛

و ...؛

 

ربات فروشگاهی تلگرام همانند یک فروشنده مجرب مشتریان فروشگاه اینترنتی را از مرحله ی جستجوی محصول، سفارش، پرداخت آنلاین و نهایتاً پیگیری سفارش آن، راهنمایی خواهد کرد.

نظر خود را بنویسید