نرم افزاری ( توسعه سیستم)

همانطور که می دانید سیستم فروش گستر اختصاصی نویسی شده و همواره در حال بروزرسانی است. اگر در خصوص امور نرم افزاری و توسعه سسیستم فروش گستر سئوالاتی دارید می توانید در این بخش جواب خود را بیابید اما اگر جواب سئوال شما در این بخش وجود نداشت می توانید سئوال خود را در بخش تماس باما مطرح کنید تا کارشناسان ما با شما ارتباط گرفته و به سئوالات شما پاسخ دهند.

 • بله یکی از خدمات ویژه فروش گستر ارائه راه‌‌کارهای نرم‌افزاری برای فروشگاه های بزرگ است که شما هم میتوانید درخواست سفارشی سازی خود را ثبت کنید تا پس از بررسی فنی، راه‌کاری جهت پاسخ به نیازمندی فروشگاه شما ارائه شود. 

   

 • شما میتوانید برای ایجاد تغییرات در تم فروشگاه از ماژول ویرایشگر تم استفاده کنید.

  گفتی است در صورتی که از تم های اختصاصی فروش‌گستر استفاده میکنید میتوانید در دوره پشتیبانی هرگونه باگ یا تغییرات ظاهری را در تیکت اعلام فرمایید تا پس از بررسی فنی تغییرات امکانپذیر در تم اعمال شوند.

 • بله، این امکان با نام بازار یا مارکتپلیس (Marketplace) شناخته میشود امکانات پایه ای و زیرساختی در سیستم فروش گستر وجود دارد و به فروشندگان امکان تعریف و مدیریت کالا و سفارش های خود را میدهد.

  همچنین پنل مجزای مارکت پلیس با امکانات پیشرفته برای فروشگاه های بزرگ وجود دارد که لازم است برای راه اندازی آن نیازمندیهای خود را به واحد فروش ارسال کرده تا راه‌کارهای لازم ارائه و سپس راه اندازی شود.

 • خیر، در سیستم فروش‌گستر امکانات مدیریت موجودی و انبارداری و دریافت گزارش‌های متعدد و فیلتر آنها وجود دارد و در برخی موارد لازم به اتصال فروشگاه اینترنتی به حسابداری‌ها نیست.

  امکان یکپارچه سازی فروشگاه با نرم افزارهای مالی یا انبارداری بیشتر برای کسب و کارهای بزرگ و آنهایی که از قبل اطلاعات یا دیتاهای قابل توجهی دارند مناسب است.

 • بله، اپلیکیشن اندروید فروشگاه‌های فروش‌گستر به صورت رایگان در گولگل پلی منتشر میشوند و اپلیکیشن iOS نیاز به انتشار در اپ استور ندارد.

  همچنین برای انتشار در استورهای ایرانی میتوانید آخرین نسخه ای که برای دانلود در فروشگاه آنلاین شما فعال شده است را دریافت و اقدام به ثبت در سرویس های دلخواه خود مانند "بازار" کنید.

 • سفارشات پرداخت شده در قالب پیش فاکتور به حسابداری انتقال میابد و به دلیل اینکه سفارش یک بار ارسال میگردد، ویرایش سفارش پرداخت شده در فروشگاه آنلاین تاثیری بر روی پیش فاکتوری که قبلا ایجاد شده است نخواهد گذاشت.