روش های پرداخت

در حال حاضر روش‌ های پرداخت وجه در فروشگاه های اینترنتی به ترتیب میزان شناخت و اعتماد فروشنده به خریدار بستگی دارد و همچنین به دلیل محدودیت در روش انتخابی پرداخت، فروش گستر با طراحی ماژول های مختلف برای سهولت در کسب و کارهای اینترنتی بستری را فراهم آورده است که مشتریان از تمامی امکانات و قابلیت های پرداختی اعم از، پرداخت های چکی، پرداخت نقدی و پرداخت در محل را داشته باشند.  

تعداد نظرات 3

پرداخت در محل

امکان انتخاب خرید مشتری بدون پرداخت آنلاین و ثبت سفارش به صورت پرداخت در محل، ابزار های پرداخت می توانند به صورت درگاه واسطه ای، سیستم اعتبار داخل سایت، درگاه بانکی و ... باشند.

150,000 تومان 142,000 تومان
تعداد نظرات 2

پرداخت چکی

ثبت سفارش با عنوان پرداخت به صورت چک، امکان خرید از فروشگاهها به صورت پرداخت چکی و پیاده سازی روش پرداخت در محل برای مشتریان

250,000 تومان 237,000 تومان
تعداد نظرات 2

پرداخت نقدی در فروشگاه

پرداخت مستقیم نقدی مبلغ سفارش به فروشگاه پرداخت در محل ، که در این سرویس می توانید هزینه سفارش اینترنتی را در هنگام تحویل و درب منزل به مأمور پست تحویل دهید این سرویس نوعی تراکنش مالی است که خریدار هزینه محصول را در زمان دریافت آن پرداخت می کند.

150,000 تومان 142,000 تومان
تعداد نظرات 1

انتقال وجه (کارت به کارت)

انتخاب روش پرداخت انتقال وجه بین حساب یا کارت امکان ورود اطلاعات پرداخت بعد از کارت به کارت را برای مشتری فراهم میسازد تا به راحتی پرداخت سفارش را به ادمین فروشگاه اطلاع دهد.

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 2

خرید اعتباری

اختصاص اعتبار توسط مدیر و قابلیت پرداخت فاکتور توسط اعتبار از پیش تعریف شده، استفاده از آن در زمان ثبت سفارش را برای فروشگاه اینترنتی شما فراهم می کند.

300,000 تومان 285,000 تومان
تعداد نظرات 0

فیلتر روش های پرداخت

فیلترینگ و محدود سازی روش های پرداخت از طریق ویژگی های آدرس، نقش مشتری، تاریخ، میزان سفارش و روش های ارسال، ویژگی های پرداخت، مشخصات محصول و ...

950,000 تومان 902,000 تومان
تعداد نظرات 1

راس گیری چک

پرداخت از طریق چک با امکان راس گیری، یکی از روشهای رایج در محاسبه سررسید مبالغ در تاریخ های مختلف، راس گیری چک است.

برای اطلاع از قیمت و مشاوره تماس بگیرید.