روش های ارسال و دریافت

فروشگاه های اینترنتی آنلاین کالا، می توانند با ایجاد امکان اتصال به ماژول های پست این فرصت را داشته باشندکه از طریق مدیریت انتخاب روش های ارسال، محاسبه هزینه های ارسالی سفارش، و انتخاب تعیین ساعات تحویل، که از موارد پر کاربرد و ضروری یک سایت اینترنتی می باشد استفاده کنند. 

تعداد نظرات 3

جدول زمانبندی ارسال کالا

انتخاب تعیین ساعات به صورت دستی توسط مدیر سایت، ایجاد محدودیت ارسال در بازه زمانی روز و ساعت ارسال کالا، امکان تنظیم ساعات و بازه های زمانی ارسال به صورت هفتگی توسط مشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

0 تومان
تعداد نظرات 1

اتصال به ای بازار

مدیریت ارسال، محاسبه هزینه و ارسال مرسوله های فروشگاه آنلاین با سرویس بازار الکترونیکی شرکت پست ایران.

2,600,000 تومان 2,470,000 تومان
تعداد نظرات 0

پردازش سفارش ها

مدیریت پیشرفته سفارش های ثبت شده در فروشگاه به صورت گام به گام برای سازماندهی هر چه بهتر سفارشات، گزارش گیری سریع از جمله شهر و استان، ارسال خودکار ایمیل و SMS برای هر اپراتور و ... را فراهم می سازد.

0 تومان
تعداد نظرات 1

محاسبه نرخ ارسال جمع سفارشات

محاسبه هزینه ارسال سفارش در فروشگاه آنلاین بر اساس فاکتور های مختلف مانند نوع کالا، مقصد کالا، مبلغ سفارش، تخفیف های ارسال و امکان هر گونه تغییر و افزودن روش های جدید

300,000 تومان 285,000 تومان
تعداد نظرات 1

فیلتر روش های ارسال

مدیریت انتخاب روش های ارسال و هزینه ارسال بر اساس آدرس مشتری، نقش مشتری، تاریخ سفارش، مبلغ سفارش، جمع جزء سفارش، وزن سفارش، تاریخ، کدهای کوپن و تخفیف، ویژگی های پرداخت و مشخصات محصول و ...

950,000 تومان 902,000 تومان