چگونه فروش خود را چند برابر کنیم؟

چگونه فروش خود را چند برابر کنیم؟

بزرگترین دغدغه برای مدیران امروزی این است، حال که خود را به روز گردانیده ایم و یک فروشگاه آنلاین نیز برای فروش بیشتر خود ایجاد کرده ایم،چگونه از این فروشگاه اینترنتی بیشترین فروش را حتصل گردانیم؟ چطور حجم فروش خود را چندین برابر کنیم تا تفاوت بین روش های سنتی و دیجیتال مارکتینگ برای ما واضح تر گردد؟ و ..... با ما همراه باشید تا چند روش بکر برای پاسخ به این سوال ها را بیابید.

روش جذب مشتری به فروشگاه آنلاین

  1. زیبایی و جذابیت سایت: طراحی و زیبایی سایت از بارزترین روش های حذب مشتری میباشد . همانطور که در قبل عنوان نمودیم، طراحی سایت اولین قدم برای ورود به فضای مجازی بوده که در تمامی مراحل نیز حاپز اهمیت میباشد. هرقدر سایت شما با رنگ آمیزی و طراحی بیشتری باشد و قسمت های مختلف آن قابل درک تر باشد مشتری احساس نزدیک تری با سایت شما نموده و خاطره ایی خوش را در ذهن او میسازد و ترغیب میشود تا بیشتر از شما فروش کند.
  2. جملات و متون زیبا: حال که سایت خود را بی نظیر طراحی نمودید، وقت آن است از زیبا ترین و تاثیر گذار ترین جملات و کلمات استفاده نمایید . جملاتی متفاوت خاص!!!!! از جملاتی گرم استفاده نمایید چراکه این اینگونه مشتریان شما احساس امنیت بیشتری پیدا خواهند کرد . خرید از یک نرم افزاری که هیچ گونه توان جذبی ندارد از یک انسان قطعا کسل کننده خواهد بود ، شما میتوانید با جملات خوب در فروشگاهتان ،آن را در ذهن مشتری همجون یک فرد خقیقی جلوه دهید.
  3. پا به میل مشتریان خود فروشگاه را تکمیل نمایید. اگر از علایق و ویژگی های مشتری های بازار هدف خود آ‌گاه باشید راحت تر فضای مورد علاقه مشتری را برایشان ایجاد می کنید. شک نکنید !!!! اگر برای علایق مشتری های خود ارزش قائل شوید، برنده خواهید بود.
  4. سایت خود را جذاب کنید: سعی کنید داخل سایت خود را پویا نمایید به گونه ایی که چندین قسمت مختلف در آن قرار داشته باشد و هرکس بنا به علاقه خود بتواند از هر قسمت آن استفاده نماید. برای مثال بخشی را به اخبار مرتبط به کسب و کار قرار دهید و هر روز اطلاعات جدیدی از شرکت ها و محصولات را در آن قرار دهید .
  5. مشتری را شیفته سایت کنید: محصولات و خدمات ویژه همانند قرعه کشی و یا تخفیفات مختلف را خاص جلوه دهید . در این صورت هربار مشتری به بهانه بررسی این تخفیفات وارد سایت میشود و مورد توجه او قرار میگیرد.
  6. تصاویر، نقاط اصلی سایت: از بهترین و با کیفیت ترین تصاویر استفاده کنید . تصاویری که چشم هر بیننده ایی را خیره نماید.
  7. مشتری ها را در همه جا دخیل کنید. از آن ها نظر بخواهید . بهترین تغییرات از همین نظرات میباشد.

و ......

در نهایت اینکه شما میتوانید تنها با چند کار ساده ولی جذاب تعداد بیشماری مشتری را برای فروش از فروشگاه خود جذب نمایید.

نظر خود را بنویسید