خرید سایت فروشگاه اینترنتی

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

 فروشگاه اینترنتی یا همان فروشگاه آنلاین وبسایتیست شامل کالاها یا خدماتی که یک عرضه کننده تمایل به فروش آن به صورت مجازی دارد. در این فروشگاه ها کاربران با ورود به حساب کاربری خودشان که بعضا شامل آدرس و اطلاعات بانکیشان نیز هست، می توانند به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهند. بدین صورت که از میان دسته بندی های مختلف، کالای مورد نظر خود را یافت کرده و پس از تکمیل سفارش، پرداخت آنلاین محصول مورد نظر را انجام می دهند و بسته به کالا و مسافت از انبار، کالا با روش های مختلف و طی زمانی معین برایشان ارسال میشود.

 برای ساخت فروشگاه اینترنتی از دو روش مختلف می‎توان استفاده کرد. یکی ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط صاحب فروشگاه و دیگری خرید سایت فروشگاه اینترنتی.

 

 

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط صاحب فروشگاه

 

 اولین روش این است که خود صاحب فروشگاه با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای آماده اقدام به طراحی سایت کند.

سیستم‎های مدیریت محتوای آماده مانند:

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

 در حال حاضر وردپرس بیشترین مقبولیت را در بین سیستم‎ های مدیریت محتوای آماده دارد. استفاده از سیستم مدیریت محتوای آماده اشکالاتی را نیز با خود به همراه دارد. این سیستم طراحی سایت فروشگاهی برای فروشگاه‎ های بزرگ گزینه‎ مناسبی نیست، چرا که مدیر فروشگاه در دراز مدت بجای تمرکز بر روی کسب و کار خود درگیر مسائل فنی وب‎سایت فروشگاهی خود می ‎شود.

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

 

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

 روش بعدی، خرید سایت فروشگاه آنلاین از شرکت‎ های طراحی فروشگاه اینترنتی می‎باشد. در این روش، طراحی سایت با استفاده از سیستم‎ های مدیریت محتوای اختصاصی صورت می‎ گیرد که این عملیات باید به دست افراد متخصص و شرکت های طراحی فروشگاه اینترنتی سپرده شود. سیستم مدیریت محتوای اختصاصی براساس نیاز کاربران طراحی و کدنویسی می شود. چون این کدنویسی به صورت اختصاصی و منحصر به فرد می‎باشد، انعطاف پذیری زیادی برای ارتقا دارد.

 

 در این روش طراحی، بدلیل وجود هسته‎ مرکزی بسیار منعطف و گسترده، تمامی نیازهای آینده وب‎سایت بدون هیچ گونه تغییر اساسی و هزینه سنگینی به سادگی قابل پاسخگویی است. در سیستم مدیریت محتوای اختصاصی، باگ ها و اشکالات فنی به حداقل مقدار خود می رسند. چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد. همچنین با گذر زمان، انجام تغییرات در قالب ‎های اختصاصی وب سایت امکان پذیر است.

 

 با توجه به موارد ذکر شده، استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی هزینه های جانبی سایت را کاهش می ‎دهد و بعد از طراحی سایت مسائلی مانند عدم پشتیبانی مناسب، عدم انعطاف و تغییر در سیستم، وجود باگ‎ های فنی و ... بوجود نمی‎ آید. علاوه بر این، وبسایت طراحی شده منحصر به فرد خواهد بود و مشابه آن در سایر سایت ‎ها دیده نخواهد شد.به طور کلی استفاده از قالب ‎های اختصاصی بسیار بهتر و کارآمدتر است و می‎توان با رشد کسب و کار، وب سایت را نیز رشد داد.

 بنابراین اگر می‎ خواهید طراحی وبسایت برای شما به گونه ای باشد که در روند پیشرفت کارتان موثر باشد، از روش‎های اصولی طراحی سایت استفاده کنید و فریب قیمت ‎های پایین برخی شرکت ‎های طراحی سایت را نخورید. یک وب‎سایت می‎تواند ابزاری بسیار قدرتمند برای توسعه‎ کسب و کار شما باشد، به شرط آنکه درست طراحی شود و در این راستا باید طراح یا شرکت مناسب را انتخاب کنید. چرا که برخی افراد با ارائه نکردن تمام واقعیت درباره سیستم های مدیریت محتوای آماده و تعیین قیمتی نازل تر از قیمت سیستم های اختصاصی، شما را قانع می کنند تا با آنها عقد قرار داد کنید. اما بعد از گذشت یک تا دو سال شما مجبور به پرداخت دوباره هزینه می شوید. چرا که سایت شما پشتیبانی نشده و امکان ارتقا ندارد. 

 اگر در طراحی سایت فروشگاهی شما ارزانترین پیشنهاد را انتخاب کنید، به احتمال زیاد در پایان پروژه هزینه بیشتری را متحمل خواهید شد. این موضوع می‌تواند دلایل مختلفی مانند ضعف در کدنویسی، عدم تست صحیح محصول، مشکلات پشتیبانی و نگهداری، عدم مستندسازی و... داشته باشد. حتی در بدترین حالت ممکن است، پس از اتمام پروژه مجبور شوید برنامه را از اول بازنویسی کنید. بنابراین همیشه ارزان بودن به نفع شما نیست و به جای انتخاب ارزانترین پیشنهاد، بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

 در این راستا، فروش گستر با تکیه بر تجربه و دانش بالای طراحان و برنامه نویسان خود مشکلترین و پیچیده ترین پروژه ‎های طراحی فروشگاه آنلاین شما را با استفاده از تکنولوژی های روز جهان انجام می ‎دهد و کیفیت ، سرعت و امنیت آن را تضمین می نماید. همچنین در صورت نیاز به ایجاد تغییرات جزئی یا کلی در آینده، این امر را به راحتی و با صرف وقت و هزینه‎ کمتری انجام خواهد داد.

با فروش گستر با صرف وقت و هزینه کمتر، فروشگاه آنلاین با کیفیت، سریع و امن خود را بسازید و از تجارت خود لذت ببرید.

 

 

نظر خود را بنویسید