ماژول ها

ابزارها و قابلیت های مختلف به شما امکان مدیریت هر چه بهتر انبار، حساب، سئو، پشتیبانی، کاربردپذیری و ... فروشگاه آنلاین شما را دارد که ماژولهای محبوب و پرکاربرد را در اینجا آورده ایم.

تعداد نظرات 2

خرید اعتباری

اختصاص اعتبار توسط مدیر و قابلیت پرداخت فاکتور توسط اعتبار از پیش تعریف شده، استفاده از آن در زمان ثبت سفارش را برای فروشگاه اینترنتی شما فراهم می کند.

300,000 تومان 285,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه بیت کوین کریپتو

درگاه پرداخت همه رمز ارزهای معتبر جهان با اتصال به کیف پول دیجیتال (Wallet) و فراهم آوردن امکان پرداخت سفارش ها با استفاده از ارزهای دیجیتال برای مشتریان فروشگاه اینترنتی پردازنده پرداخت رمزنگاری ما به هر نوع تجارت آنلاین کمک می کند تا پرداخت رمزگذاری را بپذیرد و بلافاصله مبلغ مساوی با ارز ملی مورد نظر خود را دریافت کند.

450,000 تومان 427,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت آی دی پی

ارتباط فروشگاه اینترنتی با درگاه پرداخت واسط آی دی پی IDPay.ir، با کلیک بر روی آن به صفحه فروشگاه شما هدایت شده و بعد از پرداخت، وجه به حساب شما واریز و پیامکی برای طرفین ارسال می‌شود.  ماژول و افزونه درگاه پرداخت آیدی پی IDPay.ir برای فروشگاه های آنلاین و سیستم های فروش اینترنتی

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 1

درگاه پرداخت اوتورایز

درگاه پرداخت اوتورایز (Authorize) یک درگاه بین المللی بوده که امکان نقل و انتقال مالی را برای فروشگاه های اینترنتی فراهم می آورد.با درگاه پرداخت اوتورایز، با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازید و در کمال آسایش، از امنیت و پایداری خدمات بهرمند شوید.

450,000 تومان 427,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت بیت پی

درگاه پرداخت واسط بیت پی bitpay.ir مسیردهی هوشمند به تراکنش ها و سرعت در خدمات رسانی، امکان دسترسی سریع و با کیفیت به شبکه پرداخت را فراهم آورده است.

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 2

درگاه پرداخت پکپی

ارتباط فروشگاه اینترنتی با درگاه پرداخت واسط پَکپِی. بدون نیاز به اینماد، با کمترین کارمزد و در کوتاهترین زمان بهترین خدمات و پشتیانی را دریافت کنید.

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 0

درگاه پرداخت پی پال

افزونه ارتباط فروشگاه اینترنتی پی پال رسیدن به درگاه پرداخت آنلاین در وب سایت های خارجی، برای صاحبان کسب و کار که برای ارائه خدمات مورد نیاز به دریافت آنلاین وجه دارند واسط بین المللی پی پال PayPal، این امکان را فراهم میکند که امکان دریافت مبالغ از مشتریان خارج از کشور و نقل و انتقال مالی با ارزهای جهانی فراهم شود.

450,000 تومان 427,000 تومان

درگاه پرداخت نکست پی

ارتباط با درگاه پرداخت واسط نکست پی (NextPay)، با هدف توسعه پرداخت الکترونیکی در فضایی کاملا امن و مطمئن، با رعایت استانداردهای قانونی و پروتکل‌های امنیتی، بستری پایدار و مطمئن را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم نموده است.

200,000 تومان 190,000 تومان
تعداد نظرات 0

کالاهای مرتبط هوشمند

قابلیت اضافه شدن کالاهای مرتبط در صفحه جزئیات کالا به صورت هوشمند با بررسی نام، دسته بندی و تگ های هر کالا

1,550,000 تومان 1,472,000 تومان
تعداد نظرات 0

پردازش سفارش ها

مدیریت پیشرفته سفارش های ثبت شده در فروشگاه به صورت گام به گام برای سازماندهی هر چه بهتر سفارشات، گزارش گیری سریع از جمله شهر و استان، ارسال خودکار ایمیل و SMS برای هر اپراتور و ... را فراهم می سازد.

0 تومان
تعداد نظرات 0

فیلتر روش های پرداخت

فیلترینگ و محدود سازی روش های پرداخت از طریق ویژگی های آدرس، نقش مشتری، تاریخ، میزان سفارش و روش های ارسال، ویژگی های پرداخت، مشخصات محصول و ...

950,000 تومان 902,000 تومان
تعداد نظرات 1

راس گیری چک

پرداخت از طریق چک با امکان راس گیری، یکی از روشهای رایج در محاسبه سررسید مبالغ در تاریخ های مختلف، راس گیری چک است.

برای اطلاع از قیمت و مشاوره تماس بگیرید.