سفارش یا خرید سایت فروشگاه اینترنتی

سفارش یا خرید سایت فروشگاه اینترنتی

 فروشگاه اینترنتی یا همان فروشگاه آنلاین وبسایتی است شامل کالاها یا خدماتی که یک عرضه کننده تمایل به فروش آن به صورت مجازی دارد. در این فروشگاه ها کاربران با ورود به حساب کاربری خودشان که بعضا شامل آدرس و اطلاعات بانکیشان نیز هست، می توانند به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهند. بدین صورت که از میان دسته بندی های مختلف، کالای مورد نظر خود را پیدا کرده و پس از تکمیل سفارش، پرداخت آنلاین محصول مورد نظر را انجام میدهند و بسته به کالا و مسافت از انبار، کالا با روش های مختلف و طی زمانی معین برایشان ارسال میشود.

 ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط صاحب فروشگاه

اولین روش این است که خود صاحب فروشگاه با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده و یا استخدام یک تیم برنامه نویسی اقدام به خرید طراحی سایت کند. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما می باشد. وب سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می برد. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید.

مانند: سیستم‎های مدیریت محتوای آماده

در حال حاضر وردپرس بیشترین مقبولیت را در بین سیستم‎ های مدیریت محتوای آماده دارد. استفاده از سیستم مدیریت محتوای آماده اشکالاتی را نیز با خود به همراه دارد.اولین نکته قابل توجه در عنوان “سیستم مدیریت محتوای اختصاصی” بحث اختصاصی بودنش هست . اختصاصی به این معناست که فقط شما این سیستم رو دارید . ولی در واقع شرکت ها میان خودشون یک سیستم مدیریت محتوا برای خودشون تولید میکنن و اون رو به کلیه مشتریانشون ارائه میکنن . درسته قالب عوض میشه و طراحی قالب اختصاصیه ولی هسته اصلی کار ثابته .  این سیستم طراحی سایت فروشگاهی برای فروشگاه‎ های بزرگ گزینه‎ مناسبی نیست، چرا که مدیر فروشگاه در دراز مدت بجای تمرکز بر روی کسب و کار خود درگیر مسائل فنی وب‎ سایت فروشگاهی خود می ‎شود.

خرید سایت فروشگاهی

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

 روش بعدی، خرید سایت فروشگاه اینترنتی از شرکت‎ های طراحی سایت می ‎باشد. در این روش، طراحی سایت با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای اختصاصی صورت می‎ گیرد که این عملیات باید به دست افراد متخصص و شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی سپرده شود. سیستم مدیریت محتوای اختصاصی براساس نیاز کاربران طراحی کدنویسی میشود. چون این کدنویسی به صورت اختصاصی و منحصر به فرد می‎باشد، انعطاف پذیری زیادی برای ارتقاء دارد.

 در این روش طراحی، بدلیل وجود هسته‎ مرکزی بسیار منعطف و گسترده، تمامی نیازهای آینده وب‎ سایت بدون هیچ گونه تغییر اساسی و هزینه سنگینی به سادگی قابل پاسخگویی است. در سیستم مدیریت محتوای اختصاصی، باگ ها و اشکالات فنی به حداقل مقدار خود میرسند. چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد. همچنین با گذر زمان، انجام تغییرات در قالب ‎های اختصاصی وبسایت امکان پذیر است.

 با توجه به موارد ذکر شده، استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی هزینه های جانبی سایت را کاهش میدهد و بعد از طراحی سایت مسائلی مانند عدم پشتیبانی مناسب، عدم انعطاف و تغییر در سیستم، وجود باگ‎ های فنی و... بوجود نمی‎ آید. علاوه بر این، وبسایت طراحی شده منحصر به فرد خواهد بود و مشابه آن در سایر سایت ‎ها دیده نخواهد شد. به طور کلی استفاده از قالب ‎های اختصاصی بسیار بهتر و کارآمدتر است و می‎توان با رشد کسب و کار، وب سایت را نیز رشد داد.

 بنابراین اگر می‎ خواهید طراحی وبسایت برای شما به گونه ای باشد که در روند پیشرفت کارتان موثر باشد، از روش های اصولی طراحی   سایت استفاده کنید و فریب قیمت ‎های پایین برخی شرکت ‎های طراحی سایت را نخورید. یک وبسایت میتواند ابزاری بسیار قدرتمند برای توسعه‎ کسب و کار شما باشد، به شرط آنکه درست طراحی شود و در این راستا باید طراح یا شرکت مناسب طراحی سایت را انتخاب کنید. چرا که برخی افراد با ارائه نکردن تمام واقعیت درباره سیستم های مدیریت محتوای آماده و تعیین قیمتی نازل تر از قیمت سیستم های اختصاصی، شما را قانع می کنند تا با آنها عقد قرار داد کنید. اما بعد از گذشت یک تا دو سال شما مجبور به پرداخت دوباره هزینه می شوید. چرا که سایت شما پشتیبانی نشده و امکان ارتقاء ندارد. 

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

دسترسی آسان و سریع به محصول در طراحی وب سایت فروشگاهی

یک سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که بازدید کننده نتواند به راحتی به محتوا آن دسترسی پیدا کند و یا جستجو قوی نداشته باشد. سردرگمی کاربر می تواند بر ذهنیت او نسبت به وب سایت و برند شما اثر منفی گذاشته و احتمال اینکه کاربر سایت شما را ترک کند نیز افزایش می یابد. بنابراین وب سایت فروشگاهی باید دارای ساختار استاندارد برای دسته بندی محصولات و سیستم جستجو کاربردی و خوب باشد.
اهمیت سیستم جستجو در وب سایت فروشگاهی شما به اندازه ای می باشد که اگر درست عمل نکند احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه ترک کردن سایت فروشگاهی را افزایش می دهد. در نتیجه نباید از جستجو های ساده استفاده شود و جستجو پیشرفته را باید اعمال نمود. اگر در طراحی سایت فروشگاهی شما ارزانترین پیشنهاد را انتخاب کنید، به احتمال زیاد در پایان پروژه هزینه بیشتری را متحمل خواهید شد. این موضوع میتواند دلایل مختلفی مانند ضعف در کدنویسی، عدم تست صحیح محصول، مشکلات پشتیبانی و نگهداری، داشته باشد. حتی در بدترین حالت ممکن است، پس از اتمام پروژه مجبور شوید برنامه را از اول بازنویسی کنید. بنابراین همیشه ارزان بودن به نفع شما نیست و به جای انتخاب ارزانترین پیشنهاد، سعی کنید بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

جلب اعتماد مشتریان

در روند کار سایت فروشگاهی ، اعتماد سازی بسیار پر اهمیت می باشد. زمانی که پرداخت آنلاین در سایت شما انجام می شود به جهت افزایش امنیت اطلاعات مشتریان شما، باید از درگاه ssp استفاده شود.

امکان مقایسه محصولات

مقایسه محصولات به ظاهر مشابه یکی از امکانات ضروری سایت های فروشگاهی می باشد. زمانی که به مشتریان خود این امکان را می دهیم که بتواند ویژگی های چند محصول را با هم مقایسه کرده و بهترین را انتخاب نماید. در خرید های بعدی نیز از طریق وب سایت شما اقدام خواهد نمود. 

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

فعال کردن دیدگاه ها 

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که، بخش دیدگاه های مشتریان را فعال کنید. فعالی کردن این بخش چندین مزیت دارد که عبارتند از:

  • شما از این طریق می توانید محصولات خود را مورد بررسی دهید که کدام یک از آنها مورد قبول مشتریان است و کدام یکی از آنها را مشتریان زیاد نمی پسندند. با متوجه شدن این مسئله می توانید آن کالا را در سایت خود تکرار کنید و یا اینکه دیگر آن را تکرار ننمایید.
  • با این کار مشتریان سایت تان بازاریاب شما می شوند و می توانند با یکدیگر در تعامل قرار بگیرند. در واقع مشتریانی که محصولی از فروشگاه شما خریداری کرده اند نظر خود را در این قسمت بیان می کنند و مشتریان دیگر می توانند آن نظرات را مشاهده کنند تا با محصول آشنایی بیشتری به دست آورند. 
  • کسب و کار شما با این گزینه در طراحی سایت فروشگاهی رونق بسیاری می گیرد، چرا که مشتریان با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند و دیدگاه های خود را در مورد محصول بیان می کنند. 

جستجوی محصول

بیشتر شما زمانی که وارد سایت فروشگاهی می شوید، به دنبال محصول مورد نظر خود هستید تا آن را پیدا کنید و اطلاعات خود را در مورد آن محصول بیشتر کنید. به همین دلیل در خرید سایت فروشگاهی اینترنتی باید به این نکته توجه بسیاری داشته باشید. هرچه که باکس جستجوی سایت شما قدرتمندتر باشد، مشتریان به راحتی می توانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و آن محصول را خریداری نماید. 

 در این راستا، فروش گستر با تکیه بر تجربه و دانش بالای طراحان و برنامه نویسان خود مشکلترین و پیچیده ترین پروژه ‎های طراحی فروشگاه آنلاین شما را با استفاده از تکنولوژی های روز جهان انجام میدهد و کیفیت، سرعت و امنیت آن را تضمین مینماید. همچنین در صورت نیاز به ایجاد تغییرات جزئی یا کلی در آینده، این امر را به راحتی و با صرف وقت و هزینه‎ کمتری انجام خواهد داد.

با فروش گستر با صرف وقت و هزینه کمتر، فروشگاه آنلاین با کیفیت، سریع و امن خود را بسازید و از تجارت خود لذت ببرید.

نظر خود را بنویسید